Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 148
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mat9: podatku nie zapłaciłem jeszcze grosza, bo jak na razie miałem same koszta. ZUS płacę przez 6 miesięcy tylko zdrowotne. I dobrze, bo 4 miesiące firma założona, a ja nie zarabiałem grosza. Diler okropnie się opóźniał z dostawą.
  • Odpowiedz
@rafion: juz dobrze nie pamiętam, a nie mam juz siły sięgać w papiery. Ale 2 tysie wyjdzie co miesiac spokojnie.
@Moritz90: Mam nadzieje. Niby jak robiłem u kogoś to roboty miałem full od rana do nocy. Ale to było w mieście wojewódzkim, ja działam 30 km dalej - chociaż na razie nie jest źle, w dzień wrzucenia ogłoszenia ustawiłem juz 3 klientów. To mnie cieszy.
  • Odpowiedz
@rzeznia22: Operator koparki - bardzo spoko sprawa, jeździsz sobie po kraju i operujesz koparki
to trochę jak weterynarz

jesteś powiatowym operatorem koparki
masz zgłoszenie, ze na drugim końcu powiatu koparko ładowarka caterpillar 428c ma zwyrodnienie stawu łyżkowego i musisz przepisać smar przeciwbólowy i kąpiele w WD-40
na miejscu po badaniu okazuje się, że niewiele możesz zrobić, zwyrodnienie dotarło
  • Odpowiedz
@rzeznia22 jak to wygląda od strony finansowej? Ile się zarabia za zlecenie tak plus minus i ile wychodzi na czysto podsumowując miesiąc?
Zawsze byłem ciekawy jak wyglądają zarobki gdy ma się własną koparkę, bo stawki są chyba spore ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz