Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuje wskazówki. 23lvl here, mam normalnie #rozowypasek, nie jestem jakiś przegryw jeśli chodzi o te sprawy. Lecz jestem mega niezadowolony z mojej sytuacji zawodowej. Pracuje na hali w kontroli jakości już 3 lata, 2,5k netto, robota lajtowa ale nie rozwijającą czuje jak tu się marnuje, brak szansy na awans. Próbowałem na studia ale nie podszedł kierunek i rok w dupę. Myślę żeby zainwestować w jakieś kursy które dały by mi szansę na poprawe zarobków. Z umiejętności to prawko, ang B2, czytanie rysunku technicznego, używałem też narzędzi pomiarowych. Nie chce też iść w programistę ani spawacza. Nie wiem w sumie co chciałbym robić nawet. Nie wiem tez czy spróbować za granicą czy polecicie jakieś kursy w Polsce. #pracbaza #praca #emigracja #rozwoj

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@Rouksa: to bez certyfikatu ale niech próbuje, dodatkowo jak zna B2 to niech podszkoli się do C1 i startuje. Pisał, że chce kursy zrobić to może kursy językowe. Kolega załapał się do firmy, gdzie potrzebowali kogoś z ogarniętym angielski. Wyszkolili go ze wszystkiego a teraz jest tam team leaderem i trzepie hajs