Wpis z mikrobloga

Witam ponownie w moim #dziennikpracy :) Przedstawiam podsumowanie ankietowe za okres 01 - 15 lipca 2019r.:

1) Opinie.pl - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
2) Clixsense - otrzymano ankiet: 36, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 13
3) Life Points - otrzymano ankiet: 16, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 11
4) Greenpanthera - otrzymano ankiet: 9, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
5) Badanie Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
6) Klub Kantar - otrzymano ankiet: 5, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 3
7) SW Panel - otrzymano ankiet: 8, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
7) Poznaj.to - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
8) I-say - otrzymano ankiet: 3, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
9) Zymetria - otrzymano ankiet: 2, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
10) Epanel - otrzymano ankiet: 13, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 5
11) Reaktor Opinii - otrzymano ankiet: 4, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 2
12) IMAS Online - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1
13) Bankosfera - otrzymano ankiet: 1, uzyskanie kwalifikacji i ukończone ankiety: 1

Sporo się tego nazbierało...Zaproszeń było nieco więcej, ale ostatnio nie we wszystkie "klikam", więc tym samym nie ujmuję ich w zestawieniu.

Z nowości: Zapisałam się do panelu I-say oraz Surveyo24 - wiele osób je poleca, więc sprawdzę, czy warto :) Dodatkowo panel Life Points kolejny raz zasługuje u mnie na pochwałę - ostatnio wypełniłam u nich w jeden dzień ankietę za 1000 oraz 500 punktów. Pomału zbliżam się również do pierwszej wypłaty z Greenpanthery (mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu uda mi się osiągnąć minimum, brakuje mi 1,3 $).

I tak na zakończenie mojego wywodu: Mam taki głupi nawyk, że im mniej czasu posiadam, tym więcej tematów lubię rozpoczynać (muszę się tego chyba nieco oduczyć). Ostatnio wpadł mi w ręce pewien dość ciekawy artykuł dotyczący płatnego testowania produktów. Jednak testowanie to nie dotyczyło zaproszeń z paneli, a opierało się o zewnętrzne strony, na których należy dokonać rejestracji. Jestem ciekawa, czy ktoś z Was "bawił się" w takie coś i czy ewentualnie miałby ochotę podzielić się swoimi doświadczeniami, opiniami oraz oceną, czy ma to sens. Jeśli tak - proszę o post w tym dzienniku lub prywatnej wiadomości (chętnie dowiem się czegoś więcej w tej kwestii).

Pozdrawiam, Marta

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal #pracbaza
  • 4
@prezes_internetu: Jasne - już piszę w skrócie. Jeśli interesują Cię szczegóły to zapraszam do zerknięcia w mój #dziennikpracy - tam oprócz podsumowań ilościowych ankiet ukazują się także podsumowania zarobkowe (raz w miesiącu). Jeśli chodzi o czas, to poświęcam od 10 minut (np. w weekendy, gdy ankiet praktycznie nie ma lecz zdarzają się pojedyncze) do około 1,5 - 2 godzin dziennie (w dni, gdy ankiet jest sporo lub zdarzą się dłuższe np.
@Martitka: zarejestrowałem się na lifepoints, zrobiłem jedną za 800 i 2 po 250. Za żadną nie dostałem punktów, mimo że cała ankieta wypełniona, także u mnie ta strona poszła w odstawkę.
@DunkLord: Polecam napisać do nich wiadomość, czyli tzw. ticket. Na początku, po przemianie z Global Test Market (tak wcześniej nazywał się ten panel) mieli jakieś małe problemy z poprawnym naliczaniem punktów. Mi wtedy nie zaliczyli 2 ankiet, napisałam wiadomość, czekałam na odpowiedź dość długo (musieli mieć wtedy nawał takich wiadomości), ale po jakimś czasie zwrócili wszystko, w moim przypadku nawet z nawiązką. Panel zdecydowanie polecam, jest to mój nr 2, zaraz