Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, ile naprawdę powinien kosztować bilet lotniczy na średniej trasie w Europie i dlaczego ceny biletów tak bardzo się różnią?

Ostatnio pojawił się na blogu nowy wpis - próbuję rozgryźć tanie linie lotnicze i odpowiedzieć na pytanie, czemu czasem bilet na to samo połączenie w ten sam dzień kosztuje kilkanaście złotych, a czasem nawet ponad tysiąc PLN-ów ( ͡° ͜ʖ ͡°) We wpisie nie ma złotej recepty na kupowanie biletów, ale trochę statystyk, wykresów i bardzo przydatne narzędzie do sprawdzania, czy warto już kupować bilet, jeśli polujemy na konkretny kierunek i termin.

Ile naprawdę kosztuje bilet lotniczy i kiedy najlepiej go kupić?

#zwtravel #tanieloty
zbigniew-wu - Czy wiesz, ile naprawdę powinien kosztować bilet lotniczy na średniej t...

źródło: comment_dxofOb0VweZXi9sVtrLrX0PgeYAnZcfh.jpg

Pobierz
  • 43
@zbigniew-wu: W kwestii cen biletów mam od jakiegoś czasu taką zagwozdkę. Swego czasu sprawdzając różne konfiguracje przelotu Paryż - Kraków wyszło, że lot Paryż-Kraków z przesiadką w Warszawie jest tańszy, niż sam przelot na trasie Paryż - Warszawa (tym samym samolotem). Tak więc mogę powiedzieć, że odcinek Warszawa-Kraków był najtańszym lotem, jakim leciałem, bo cena była ujemna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem, z czego to mogło
janielubie - @zbigniew-wu: W kwestii cen biletów mam od jakiegoś czasu taką zagwozdkę...

źródło: comment_4SoaYeweScPueTEC8KpTvnSGqZHPmOMn.jpg

Pobierz
@zbigniew-wu: Ja dużo latam i polecam zawsze odpalać strony linii lotniczych w trybie incognito, żeby się pliki cookies i cache nie zapisywały (potrafi chamsko podnieść cenę). Polecam też stronkę: skyscanner.net