Wpis z mikrobloga

Gdyby kogoś interesował Mercedes W221 licytacji komorniczej Izby Krajowej w Suwałkach, która ma się odbyć w dniu jutrzejszym to szczerze odradzam. Dzisiaj byłem na oględzinach tegoż Mercedesa, który też został przedstawiony w tym artykule. Ogólnie zdjęcia słabe, ale fakt, na nich nie prezentuje się jeszcze najgorzej, a cena atrakcyjna.

Trochę danych:
Mercedes-Benz S500 4MATIC w pakiecie stylistycznym AMG
Silnik: V8 5,5 l (5461 cm³), DOHC, 388 KM
Rok produkcji: 2007
VIN: WDD2211861A131561 - check

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy jeszcze przed przyjazdem to to, że auto jest ewidentnie w wersji poliftowej (inne reflektory przednie, światła tylne, zderzak przedni, grill przedni, lusterka boczne), której to lift był dopiero w 2009 roku. Myślałem, że może to jakiś błąd, niedopatrzenie.

Na miejscu od razu okazało się, że auto posłużyło do przemytu papierosów bez akcyzy. Zostało rozszabrowane przez celników (wszystkie progi wycięte). Mimo deklarowanego przebiegu ok 80 tys. km fotel kierowcy ewidentnie temu przeczy. Chyba gdzieś trójka z przodu uciekła? Auto zostało zarekwirowane przez Urząd Celno-Skarbowy ponad rok temu. Od tego czasu stało nieuruchamiane i nie odpala (rozładowany akumulator). Powłoka lakiernicza na całym aucie 200-300nm, ewidentnie drugi raz lakierowane, ale nawet nie sprawdzałem już dokładnie. Lakier w stanie mocno średnim, nie doszukałem się jednak oznak korozji.

Ogólnie wygląda na ulepa rozszabrowanego przez celników, który teraz będzie kolejny raz lepiony przez handlarzy, którzy również się nim interesowali (i tak naprawdę było to chyba jedyne auto, które wzbudziło zainteresowanie na tej licytacji). Podejrzewam, że w niedługim czasie pojawi się na rynku kolejna "igiełka" w okazyjnej cenie.

Poniżej dołączam kilkanaście zdjęć przedstawiające stan faktyczny.

#mercedes #mercedesspam #motoryzacja #licytacjekomornicze #komornik #pokazauto #suwalki #podlaskie
hyperlink - Gdyby kogoś interesował Mercedes W221 licytacji komorniczej Izby Krajowej...

źródło: comment_3QHJCNuQD9vlfXjNT8WQHLk9v7R94J08.jpg

Pobierz
  • 68