Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
Uważam, że permanentny ban i usunięcie kanału wyszłoby nam wszystkim na dobre, w perspektywie.
Suchy musiałby założyć nowy, na nowo ciułać sypukcje a jednocześnie poziom #!$%@? na całą sytuację wywaliłoby poza skalę - i najpewniej wszystko odbiłoby się jak zwykle na Misiu, niczym kubek od potężnego, warmiańskiego czoła.
Dodatkowo, ponieważ nie miałby szansy w krótkim czasie uzbierać choćby połowy z ilości sypukcji które ma obecnie, przełożyłoby się to realnie na zarobki - z lajtow i nie tylko. Mniejsza widownia = mniej kasy = więcej kłótni, pretensji, napiętej atmosfery.
Krótko mówiąc myślę, że tego rodzaju wstrząs jest potrzebny, żeby odświeżyć trochę klimat treści w uniwersum. Nawet kosztem trochę dłuższego zastoju w filmach/lajtach, które i tak są na tyle nudne i bezpłciowe, że właściwie nie byłoby czego żałować.

#kononowicz #suchodolski #szkolna17 #patostreamy
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@wloskiolgierd: dla wielu osób nie jest to takie oczywiste, patrząc po wpisach tutaj. Ludzie odbierają rzeczywistość wąskotorowo, patrzą na drzewa nie widząc lasu. Nie mają chyba świadomości że lajty to jedno a zarobki z filmów to drugie. Cieszą się, gdy struś na lajcie uzbiera 300 zł, że to tak mało i w ogóle kaszana, ale zapominają, że realne przychody miesięczne z filmów przewyższają kwotowo większość strimów.
@Alzena: Wy tu intrygi kręcicie a nie zdajecie sobie sprawy, że knur zdrowotnie tak się zaniedbał, że takie afery mogłyby spowodować tragiczny skutek. Cukrzyca, otyłość już do tego stopnia, że Konon ledwo jest zrobić cokolwiek w okół siebie....
@Profil_Internetowy: popełniasz podstawowy błąd - taki stan jak na początku nie wróci już NIGDY - wiesz czemu? Bo zostali "skażeni" dobrobytem. Kiedyś żaden z nich nie znał życia takiego jak teraz - byli przyzwyczajeni biedy, ubóstwa. Oboje funkcjonowali na granicy nędzy, struś to już w ogóle. Natomiast odkąd pojawiły się kochane, wspaniałe pieniążki wszystko się zmieniło. I teraz, nawet gdyby materialnie wrócili do stanu z początków, już zawsze będą pretensje, wypominki,
@Alzena: myślę, jednak, że tak kryzysowa sytuacja by ich zjednoczyła, już były takie wahania, ostatnio przy aferze cukrzycowej, choć na krótko. Choć nie uważam się za wielkiego konologa, to uznaję moją hipotezę za trafną i będę jej bronił.

Oczywiście zgodzę się co do tego, że to nie wróci, choćby przez napływ #patostreamy. Raz jest stały dopływ gotówki (wystarczy nawet ten z lajtów, nie wspominając o oszczędnościach), coraz bardziej wzmożony z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Profil_Internetowy: a ja nie muszę niczego bronić, bo to wynika z obserwacji a takie a nie inne wnioski nasuwają się w sposób logiczny. Rozsądek i racjonalność myślenia to nie są cechy, na które monopol mają "kononolodzy". Afera cukrzycowa - zły przykład, nietrafiony. Struś po prostu przestraszył się nagłej, gwałtownej sytuacji która przerosła go pod każdym względem. Ale realnie nikt tam nie stracił pieniędzy, nikt strusiowi nie odebrał przede wszystkim źródła dochodu