Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Patrząc po tym wpisie to Wy ludzie serio nie potraficie/nie chcecie/nie lubicie odpalać ponownie tytułów? Przecież są takie gry, że nie wszystko wyłapiecie za pierwszym razem a czasem to drugie przejście może się jeszcze bardziej podobać niż pierwsze. Nie wyobrażam sobie, żebym mógł komuś odsprzedać/wymienić się na zawsze za jakiś tytuł. Mam w bibliotece gry, których jakoś zbytnio nie lubię ale nie mam zamiaru się ich pozbywać. Mało tego, aż mnie trochę skręca od środka jak pomyśle, że ktoś tak robi, patrząc na to z pozycji gracza. Po prostu mi szkoda, że ktoś tak zaprzepaszcza być może jeszcze lepsze doświadczenia grając powtórnie w grę.

#ps4 #xboxone
  • 14
@Mega_Smieszek: z gier, które sprzedałam to między innymi Horizon Zero Dawn czy Last of Us. Przeszedłem, ale obie nie wciągnęły mnie na tyle żeby pomyśleć kiedyś żeby w to znowu grać. Pożyczyłem też na przykład od znajomego Spidermana i się cieszę, że nie kupiłem bo zrobiłem szybką platynę i do gry też na pewno bym nie wrócił, nie podjarała mnie na tyle żeby nawet DLC kupić, co dopiero grać drugi raz.
@Mega_Smieszek: > odsprzedać/wymienić się na zawsze za jakiś tytuł
Co to za problem kupić/wymienić się za ten tytuł ponownie? Tak to będzie leżeć na półce i się kurzyć, a po czasie jak najdzie nas ochota na ponowne ogranie danej gry to możemy ją kupić, a przecież ceny gier nie stoją w miejscu i są coraz tańsze, więc nie będzie to jakiś ogromny wydatek, a na pewno mniejszy niż gdy kupiliśmy gre
@Mega_Smieszek: Mnie interesuje tylko mój scenariusz przy moich decyzjach za pierwszym podejściem. Jak chce zobaczyć inne zakończenia to po prostu odpalam filmik na yt i mam czarno na białym bez straty czasu w #!$%@? czasu na ponownie przejście. Zresztą ponowna gra by mnie nudziła w #!$%@?.
@Mega_Smieszek: Ja podchodziłem do skyrima 3 postaciami i tylko łucznikiem/skrytobójcą jakoś da się w to grać, tak to nie ma klimatu i szczerze skyrim to nie jest dobry przykład gry, której nie powinniśmy sprzedawać :P
@Mega_Smieszek: Ja gry takie jak rdr2, gta, wiedźmin itp zostawiam, ale nie wyobrażam sobie trzymać naprzyklad jakiegoś coda czy tomb raidera, przecież tam po przejściu nic więcej do roboty nie ma, a drugi raz tez średnio mi się chce, bo żadnych innych scenariuszy w tych grach nie ma.
@Czarna_ksiazka: O to to, wiedźmina 3 przeszedłbym drugi raz chętnie, ale kupka wstydu codziennie na mnie patrzy z gabloty xd a w liceum to gta4 ukończyłem 3 razy ( ͡° ʖ̯ ͡°)