Wpis z mikrobloga

@Zgagulec: wymagania do wzięcia ślubu są takie same dla każdej orientacji wiec jaka dyskryminacja? Gdzie tam jest napisane ze gej nie może wziąć ślubu? Spełnij warunki takie jak każdy inny obywatel i możesz brac ślub.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: to jest jeden z najgłupszych szpagatów intelektualnych, z jakim przyszło mi się spotkać w życiu, a trochę już żyję

rozumiem, że jeśli katolikom w ZEA grozi kara śmierci za praktyowanie swojej religii, to to nie jest dyskryminacja, bo tak jak każdy mogą sobie wierzyć w islam?
  • Odpowiedz
@Zgagulec: @bacaa90: rozmawiamy o rownosci praw do tworzenia związków w Polsce a nie od Arabi saudyskiej czy islamie? Wiem ze lubicie odpływać ale prosze trzymać się faktów. Każdy hetero czy lgbt ma takie samo prawo do kazdego związku w Polsce.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: nie, pokazuję absolutny bark logiki w twoim rozumowaniu. Jakby w Polsce były możliwe tylko małżeństwa osób homoseksualnych to byś mówił że nie ma dyskryminacji osób hetero bo mogą sobie wziąć ślub z osobą tej samej płci? Trybisz coś czy taki prosty eksperyment myślowy jest dla ciebie za trudny?
I nie ma 'takiego samego prawa do każdego związku w Polsce', osoby homoseksualne nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: no i w ramach tej dyskusji zaproponowałeś następujący konstrukt myślowy:

mniejszość X nie jest dyskryminowana, jeśli może zrobić to co większość Y, nawet jeśli będzie to sprzeczne z tym co w zasadzie czyni ją mniejszością

to jest twoja logika, dokładnie taką się posłużyłeś.

Nie sądzisz chyba, że zasady logicznego myślenia powinno się stosować odmiennie do różnych przypadków? Przykład z islamem i katolikami to analogia tego co napisałeś, w której
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Gdy tylko zobaczyłem wpis opa, chciałem wrzucić to, ale byłem pewny, że już jest.

I właśnie w tym skeczu Peele jest "kolegą gejem", który nie popiera parad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Holiday: No dobra i co to ma udowadniać? Debile narodowcy byli i będą w jakiś śladowych ilościach (z resztą policja z nimi sobie radzi z tego co widzę), natomiast wielu młodych ludzi w dzisiejszych czasach identyfikuje się z tymi tęczowymi idiotyzmami.
  • Odpowiedz
homoseksualne nie mogą zawrzeć związku małżeńskiego

@Zgagulec: kto albo co im zabrania?
- dzien dobry chciałbym wziąć ślub
- a jest pan heteroseksualny czy homoseksualny?
- homoslesualny
- a to nie
  • Odpowiedz
@Matycha: I tak jest spoko, mam kolegę chyba gej ale w sumie mnie to nie interesuje to nigdy go nie pytałem o orientacje. Jeśli jest gejem to jego sprawa.
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: Przeprowadziłeś już eksperyment myślowy z zakazem ślubu dla hetero a możliwymi ślubami dla homoseksualistów? Czy wtedy to byłaby dyskryminacja czy nie? Czy dyskryminacja jest tylko wtedy jak gruopa do której tylko ty należysz nie ma praw a druga ma?

Czy to jest za trudne dla ciebie?

No to inna sytuacja. Masz okupowaną Polską i kino tylko dla Niemców, Polacy i reszta nie mogą wchodzić. Czy jest to dyskryminacja czy
  • Odpowiedz
@Matycha: Ja p------e, ale jestes posrodku, osiagnales nirwane kompromisu. Dawac j-----e o to, jak ktos sie zachowuje w telewizji, bo geja tylko tam widziales.
  • Odpowiedz