Wpis z mikrobloga

@bacaa90: Nie, taki, co nie jest na tyle ograniczony i nie reprezentuje sobą jedynie i nie definiuje go wyłącznie jego seksualność, którą musi wszystkim wokół obwieszczać. To jest po prostu smutne, gdy dla kogoś jedynym osiągnięciem i skupieniem jego całej aktywności jest seksualność, czyli to na co podobno nie miał wpływu.
No spoko, jesteś gejem, zmień płytę i porozmawiajmy o czymś interesującym. A i dobra rada - jeżeli ubierasz się
  • Odpowiedz
No nie wiem, dla mnie jakieś paradowanie z tęczowymi flagami na ulicach to przejaw bycia pajacem po prostu xD.


@WykresFunkcji: ale już procesja kościelna parę razy w roku jest ok, nie? Marsz niepodległości spoko?

To właśnie ta hipokryzja prawaków.
  • Odpowiedz
  • 0
@bacaa90 Nikt nie każe im sie kryć, tylko nie wiadomo po co robić taki cyrk z powodu swojego homoseksualizmu. Rozumiem że osoby które są hetero teraz będą robić swoją parade bo mają takie wydzimisie. Jaki jest cel takiego działania?
  • Odpowiedz
1. W Polsce nie ma żadnych marszów heteroseksualnych

2. Czy heteroseksualny mężczyzna chodzi w koszulce "JESTEM HETERO!" i oznajmia to wszystkim swoim znajomym wpisami na FB (udostępniając każdy tęczowy napis na swojej tablicy)?


@LukasDiesel:
1. Ależ są marsze hetero, w obronie rodziny, marsze "normalności" i inne tego typu wydarzenia.
2. Nie widziałeś nigdy postów typu "chłopak dziewczyna, normalna rodzina" ? Nawet na wykopie jest "Its ok to be straight", wiec
  • Odpowiedz
  • 0
@LukasDiesel obnoszenie sie swoją seksualnością to jest właśnie cos co ludzi denerwuje więc koszulka "Jestem Hetero" jest tak samo denerwująca i odrzucajaca jak "jestem LGBT
  • Odpowiedz
Nie, taki, co nie jest na tyle ograniczony i nie reprezentuje sobą jedynie i nie definiuje go wyłącznie jego seksualność, którą musi wszystkim wokół obwieszczać. To jest po prostu smutne, gdy dla kogoś jedynym osiągnięciem i skupieniem jego całej aktywności jest seksualność, czyli to na co podobno nie miał wpływu.

No spoko, jesteś gejem, zmień płytę i porozmawiajmy o czymś interesującym. A i dobra rada - jeżeli ubierasz się jak pajac, tak
bgb1 - > Nie, taki, co nie jest na tyle ograniczony i nie reprezentuje sobą jedynie i...

źródło: comment_nHc5sdfBCZ96EhvKgdX6JLaYRd3lrRkL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZmiksowanaFretka: ale jesteś świadomy tego, że w ślubach albo zalegalizowanych konkubinatach nie chodzi o samą możliwość wzięcia ślubu tylko o możliwość wzięcia ślubu z osobą, którą kochasz? I tutaj jest ta dyskryminacja - homoseksualiści nie mogą wziąć ślubu z osobą, którą kochają. Ach, zresztą, po co ja się produkuję. Zostało ci już wyłtumaczone z 5 razy, jak ciągle nie rozumiesz to po prostu masz mocne deficyty intelektualne. Trudno.

@andrzej10000

To nie osoby heteroseksualne mają przywileje, o których piszesz, a małżeństwa. Osoby heteroseksualne nie będące w związku małżeńskim też
  • Odpowiedz
@Diamonddog:
Bycie normalnym człowiekiem broń boże nie jest prawackie i nigdzie tego nie napisałem (rzekłbym wręcz, że normalności daleko do prawactwa).

Myczek polega na tym, że prawactwo zdefiniowało sobie normalność po swojemu, przez pryzmat jakichś #!$%@? szabloników i klisz i każdego, który się z tych szablonów wyłamuje, odsądza od czci i wiary.
  • Odpowiedz
No nie wiem, dla mnie jakieś paradowanie z tęczowymi flagami na ulicach to przejaw bycia pajacem po prostu xD.


@WykresFunkcji: Z białoczerwonymi 11 listopada też? A nie, to nie ten sam poziom, bo z kolorowymi walczą o równe prawa, o ludzkie traktowanie. A ci z białoczerwonymi obchodzą po prostu rocznicę. Przy okazji czasem wyrywając lewackie drzewka.
  • Odpowiedz
@bacaa90: XD tak to piszecie że przecież żaden gej nie jest takim stereotypowym gejem co chodzi i ą, ę i wgl nie okazują swojej miłości publicznie. No, ale nawet jak by się walili w dupsko w jakiejś restauracji to by dalej mowa była o tolerancji i dyskryminacji, bo co? Gej nie może? Po prostu #!$%@?ące są osoby które na siłę muszą pokazywać, że oni są homo, a tak na prawdę
  • Odpowiedz