Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z dziewczyną (Ja 22lvl, ona 20). Jesteśmy razem od niedawna i właściwie dopiero teraz wychodzą pewne rzeczy, a mianowicie - ona ma dużo kolegów i prawie żadnych koleżanek.

Gdyby sobie tylko z nimi pisała to tam mi to szczerze powiedziawszy wisi, ale ona spotyka się z nimi i to dość często. Co najmniej dwa razy w tygodniu. Oczywiście coś tam mi o nich opowiada, ale wcale mnie to nie przekonuje, że to tylko 'spotkania na piwo'.

Rozmawiałem z nią i każda próba spokojnej rozmowy kończy się kłótnia pt. 'nie będę zrywała znajomości'.

Opłaca się w tym dalej tkwić czy może pora to zakończyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 12
No albo jej ufasz z nimi albo nie. Może po prostu ich sam poznaj i przy okazji zobacz jak wyglądają te interakcję przy piwie? Masz jeden problem z nią i już chcesz kończyć? Damn son. A "teraz dopiero wychodzą pewne rzeczy" będzie zawsze przez pierwsze kilka lat a potem coraz mniej, logiczne - wszystko na raz nie wyjdzie xD
UzależnionaElfka: @czeczen123 Ta moja właśnie ma chyba więcej, bo z tego co opowiada to nie ma dnia żeby jakiś kierowca w autobusie czy typek na ulicy gdzieś ją nie zaczepił i nie powiedział, że jest ładna czy coś.

@Tungsten Lepiej wcześniej niż później jak się nie wiadomo co nazbiera. Może w tym czasie znalazłbym taka, z którą nie ma podobnych problemów.

@majkelwykopowicz Czy ja wiem czy takie randomy. Wczoraj spotkała się