Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kiedyś w pociągu zagadał do mnie koleś. Czytałam książke i zaczępił coś o autorze. Porozmawialiśmy trochę i zaprosił mnie na kawę. Zgodziłam się.
Gdy spotkaliśmy się, gadało nam się bardzo fajnie. Świetnie się dogadywaliśmy, do czasu aż zwróciliśmy uwagę na jednego gościa stolik obok. Zażartowałam że nie przyszła jego para z tindera. On zapytał mnie czy miałam kiedyś tam konto. Zgodnie z prawdą powiedziałam że tak. I wtedy wszystko jakby prysło. Przestał żartować, przestał kokietować. Zaczął mnie traktować z dystansem. Oczywiście zapłacił za mnie, odprowadził mnie do domu, ciągle rozmawialiśmy na inne tematy. Ale to nie było tak jak przed rozmową o tym cholernym tinderze..
Czy może ktoś mi wyjaśnić o co chodzi? Chyba w dzisiejszych czasam to nic złego mieć tindera. Przecież nie każda osoba z tinderem to puszczalska laska..
Od tego spotkania cisza. Czy powinnam do niego napisać i o tym pogadać? Był bardzo miły, szarmancki, przystojny.. Ehhh czuje się jak #przegryw
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: przecież to Tinder to apka do szukania partnera na ruchanie, onsy itd, nawet ludzie którzy w opisach mają że żadnych onsów, to i tak szukają tam kogoś na onsa xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tinder to aplikacja do szybkiego seksu i tyle. To, że jakiś promil użytkowników rzeczywiście chce kogoś przez to poznać, a nie od razu się r----ć nie zmienia ogólnego odbioru tej aplikacji wśród ludzi i takiego a nie innego zdania o jej użytkownikach.
  • Odpowiedz