Wpis z mikrobloga

Światowe media o Marszu Równości w Białymstoku. "W Polsce odradza się przemoc"
Sobotni Marsz Równości w Białymstoku był szeroko komentowany nie tylko w polskich, ale i zagranicznych mediach. Informują one zarówno o samej agresji ze strony przeciwników marszu, jak również o słowach polityków Prawa i Sprawiedliwości, którzy od dłuższego czasu negatywnie wypowiadają się na temat środowisk LGBT.

link: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,25015713,swiatowe-media-o-marszu-rownosci-w-bialymstoku-w-polsce-odradza.html#s=BoxOpImg1

#media #polska #swiat #lgbt #bialystok #bekazprawakow
spere - Światowe media o Marszu Równości w Białymstoku. "W Polsce odradza się przemoc...

źródło: comment_cMn1fcJs80eBs9TqBiw8VNtE0U67gDpU.jpg

Pobierz
  • 21
@spere: Nieskończenie smutne musi być życie ludzi, którzy czują potrzebę zakazywania innym bycia sobą. Zawsze mnie zastanawiało, czy takie zwierzęta naprawdę myślą, że jak rzucą kamieniem, coś tam krzykną czy pokażą transparent - to ktoś po drugiej stronie stwierdzi "w sumie racja, przechodzę na hetero"? Równie dobrze mogliby protestować przeciwko temu, że ktoś jest rudy, woda morska jest słona albo ogórek jest zielony.

I w sumie #bekazprawakow że tym dzieciakom się
@Karaolina: powiem tak - w niemczech zamieszki na tle imigracyjnym, we francji zamieszki na tle rasowym.
Niemieckie media uciszaja i gdyby nie youtube, to nic bys nie wiedzial. Francuskie media uciszaja i gdyby nie youtube, to nic bys nie wiedzial.
Polska? Rzadowe media na styl niemiecko-francuski uciszaja, ale sprzedawczyki trabia.
Postaraj sie spojzec obiektywnie na to jak dzialaja media w krajach europejskich i zrozumiesz, ze w Polsce jest jeszcze prawdziwa wolnosc,
I ten wstyd, jak w pracy ludzie pytają, co się tam w Polsce dzieje u was, znowu jakieś zamieszki na ulicy:/


@Karaolina: xD
masz powody do wstydu?
zapytaj się kolegów czy im przeszkadzają neonazistowskie marsze w Niemczech? czy może nie słyszeli o nich bo media milczą totalnie?
@TwojStaryToKorniszon tak, wstydzę się, bo niektóre osoby postrzegają nasz kraj przez pryzmat takich akcji, a ja jestem z Polski i jest mi wstyd. Nie mogą wiedzieć o rzeczach, o których nie są informowani. To, że są marsze neonazistowskie w Niemczech nie zmienia faktu co się dzieje w Polsce.