Wpis z mikrobloga

@Pozytron: Właśnie nie ogarniam, jak się załapać na walkę. Licencje może zrobić każdy, wystarczy tak na prawdę tylko parę dokumentów uzupełnić i zapłacić stówkę.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Nie ćwiczę, ale skoro można mieć licencje bez należenia do klubu bokserskiego, więc pewnie są jakieś gale, na których mogę zawalczyć i liczą mi się do statystyk boksu amatorskiego. Mniej profesjonalnego, bo jeszcze nie ćwiczę, zacznę jak zapiszę się na galę, pierwszą walkę chcę mieć wygraną.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Djuk94: nie byłeś na żadnym treningu a marzy Ci się gala? XD żeby pokazać cokolwiek i nie ośmieszyć się musisz trenować przynajmniej rok ze 4 razy w tygodniu. Wychodzić na ring wcześniej moim zdaniem to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Czyli nie ma żadnych gal typu, przychodzisz dobierają Ci na szybko przeciwnika i sobie walczysz jak w Rosji, lub jakiś z otwartymi zapisami, gdzie jedynym wymaganiem jest licencja?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djuk94: są, gala to po prostu dużo powiedziane. W Warszawie dosyć cyklicznie odbywają się Grandy, płacisz wpisowe, pokazujesz badania i możesz walczyć. Nie musisz mieć licencji. Jest sporo eventów typu white collar boxing gdzie faktycznie mogą się pojawić osoby z turbo krótkim stażem. Do tego wiele klubów bokserskich urządza wewnętrzne zawody na których są otwarte zapisy.
  • Odpowiedz
@Wygryw_z_wyboru: Dzięki, a istnieje jakaś strona, gdzie jest zbiór tych wszystkich mniejszych gal,zawodów, które w najbliższym czasie sie odbędą, czy trzeba wszystko szukać osobno?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Djuk94: to już raczej musisz szukać lokalnie, tego typu walki są chyba nie do końca legalne i organizatorzy traktują je jako sparingi a nie prawdziwe turnieje.

O ile mi wiadomo taka strona nie istnieje. Może są jakies fanpage na Facebooku zbierające takie informacje.

https://fighterchamp.pl/turnieje/10

To np strona z rankingami Grandy, ostatni turniej był w czerwcu. Kolejny będzie we wrześniu. Jest nawet zapis całej gali na YT

Najlepiej jak wbijesz na fanpage/grupę
Wygrywzwyboru - @Djuk94: to już raczej musisz szukać lokalnie, tego typu walki są chy...
  • Odpowiedz
@Djuk94: nagraj i wrzuc na YT, wyjasnia Cie w jedna rinse ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zawody sa oglaszane m in na stronie PZB, dodatkowo mozesz patrzec na okregowe zwiazki
  • Odpowiedz
@Djuk94: Pewnie to jest bait, ale najpierw zapisz się do jakiegoś klubu bokserskiego. Potrenuj i zobacz czy w ogóle nadajesz się do startu w zawodach. Jeśli tak to na pewno klub organizuje jakieś wyjazdy na jakieś turnieje czy zawody.
  • Odpowiedz
@WiktorekS: @Wolodyjowski: @Kadej: @alverini: To nie jest bait, warunki fizyczne mam dobre i wiem, że są galę/zawody dla zawodników dopiero zaczynających przygodę, chyba o tym coś Tomasz Piotrowski mówił w jakimś filmiku na yt, ale nie mogę znaleźć tego filmiku. Co do ośmieszenia, nie ośmieszę się, mimo, że nie chodzę na treningi nie znaczy, że nic nie umiem, ani nic nie sparowałem, bo sprzęt mam, ze znajomymi sparowałem
  • Odpowiedz
@Djuk94: byle trenujacy leszcz wykasni cie na ringu samym lewym prostym.

Sparingi z nietrenujacymi znajonymi nie sa zadnym wyznacznikiem.

Jak juz musisz sie zblaznic, to idz do jakiegokolwiek klubu bokserskiego na sparingi. Tam tylko kilka osob bedzie mialo z ciebie ubaw, nie cala sala...
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Nie wyjaśni mnie byle leszcz, bo podstawy tam jakies mam + dobre warunki, jestem wysoki i dość zwinny, mam bardzo dobrą kondycję, bez problemu mogę przebieć maraton w dobrym tempie, mam dobry refleks, zdecydowanie lepszy niż ok. 90-95% ludzi, bo poniżej 170ms co jest dla większości osób niewykonalnym. Jestem cierpliwy i potrafię znaleźć dobry moment, żeby zaatakować, więc tak, myślę, że z osobą która trenuje 2-3 miesiące i jest tak
  • Odpowiedz