Wpis z mikrobloga

@Djuk94: no to idz do jakiegos klubu bokaerskiego na sparingi, tylko koniecznie to nagraj!

Dobre warunki wystepuja tylko w wadze ciezkiej. W kazdej innej jestes dobierany wagowo, co w boksie jest o wiele istotniejsze niz wzrost.

Pokaz jakies endomonto czy cos takiego z tym maratonem w dobrym tempie ;)
  • Odpowiedz
@WiktorekS: Moje warunki to 195cm wzrostu i ok. 101kg, ludzie mówią mi, że jestem chudy, jak mówię, że tyle ważę to się dziwią. Więc spokojnie mógłbym te 10-15 kilo przytyć i nie być dalej ociężałym. Endomondo nie prowadzę, mógłbym podać link do stronki z moim wynikiem z maratonu, ale nie chcę leakować swojego imienia i nazwiska, co do maratonu to przebiegłem ostatnio Orlen Warsaw Marathon, może z tym dobrym tempem to
  • Odpowiedz
@Djuk94: 101 kg to nieduzo jak na wage ciezka. Do tego z 195 cm nie bedziesz sie wyroznial na tle konkurentow.

Ja bym na twoim miejscu celowal w junior ciezka (sam przy wzroscie 195 trzymam 94 kg)

A i jak juz biegasz, to wieksze przelozenie na boks maja interwaly, niz dlugie cardio.
  • Odpowiedz
Co kiedy 195 cm to mało na ciężką? Tym bardziej, że niby jest chudy i może przybrać na wadze do 110-115 kg. Zresztą można nawet przy 101 kg i takim wzroście być dobrym, jak ma się odpowiednie umiejętności.
  • Odpowiedz
@Djuk94: Najpierw zapisz się na jakieś treningi by dobrze wszystko załapać. Trenowanie w piwnicy a pod okiem trenera to zupełnie coś innego, łatwo tak można sobie złe nawyki wyrobić. No i w turniejach raczej nie startują zawodnicy trenujący 2 miesiące.
  • Odpowiedz