Wpis z mikrobloga

Czołem łobuzy!

To już tradycja i także w tym roku spotykamy się na piwie w Kostrzynie nad Odrą na 25 Przystanku Woodstock (czy tam Pol'and'Rock Festival).

Piwo odbędzie się w piątek 2 sierpnia. Zbieramy się o godzinie 14:00 w miejscu oznaczonym na mapce - między Lidlem a Małą Sceną (wielka strzałka wskazuje miejsce spotkania - czerwona kropka).

Tam czekamy chwilę na spóźnialskich, a następnie przenosimy się do miejsca osłoniętego przed słońcem - prawdopodobnie do Strefy Lubuskie Tu Gramy (białe pole trochę powyżej kropki). Jeśli nie będzie tam cienia to będziemy musieli improwizować xD

Na bieżąco będziemy informować pod tagiem #woodstockowewykopiwo (dlatego polecamy go zaobserwować) gdyby miało się coś zmienić.

Dopiszcie się do wydarzenia na wykoevent - STRONA W BUDOWIE (coś się popsuło i nie da się dodawać eventów xD jak naprawią to dodam)

Oraz na na wykopową spamlistę - https://mirkolisty.pvu.pl/list/2CKdYjunYrfnIiW1

W razie pytań piszcie we wpisie, na pw do mnie @MasterSoundBlaster lub @idol89.

Dajcie plusa i coś skomentujcie żeby wpadło w gorące i więcej osób widziało ;3

#woodstockowewykoparty #woodstock #polandrock #woodstock2019 #pijzwykopem #wykopiwo #wykoparty #wykopparty #wykoppiwo #woodstockowewykopiwo #woodstockowewykoppiwo #brudstock
MasterSoundBlaster - Czołem łobuzy!

To już tradycja i także w tym roku spotykamy s...

źródło: comment_RCFAvdbMY1NVnPqD4U1Yr9oKZQVPOLmL.jpg

Pobierz
  • 120