Wpis z mikrobloga

@zonedout: no to bardzo dobrze przypuszczasz. jest efekt zdziwienia nad jego zakolami i wiekiem, bo nigdy takiego czegos nie widzialam. kazdy rozgarniety zdaje sobie sprawe, ze sie na to nie ma wplywu, wiec nikt tutaj (nie wiem czy zauwazyles) nie chce go za te zakola wybatozyc. bardziej lub mniej swiadomie pewnie jeszcze troche wiecej osob widzac zdjecie o tym pomyslalo, ale parę dalo komentarz. nie pierwszy raz na tym serwisie
  • Odpowiedz
no to bardzo dobrze przypuszczasz. jest efekt zdziwienia nad jego zakolami i wiekiem, bo nigdy takiego czegos nie widzialam. kazdy rozgarniety zdaje sobie sprawe, ze sie na to nie ma wplywu, wiec nikt tutaj (nie wiem czy zauwazyles) nie chce go za te zakola wybatozyc. bardziej lub mniej swiadomie pewnie jeszcze troche wiecej osob widzac zdjecie o tym pomyslalo, ale parę dalo komentarz. nie pierwszy raz na tym serwisie jest komentowany czyjs
  • Odpowiedz
@push3k-pro: Tobie to nawet autokorekta nie pomoze, powinno byc napisane (teraz specjalnie dla Ciebie poświęcę kilka dodatkowych sekund na znaki polskie) *ożeż i ten pierwszy przecinek chyba też nie jest konieczny wraz z wołaczem. tak to właśnie jest jak chcemy z siebie robić inteligencję od 7 boleści na wykopie...
  • Odpowiedz
Mi włosy siwieją w wieku 24 lat, ale mam gęste bardzo. Generalnie to bardzo nie ładnie się zachowujecie, licz, linczem ale dajcie dowody, scr itd
  • Odpowiedz