Wpis z mikrobloga

Nie, zebym popierał kiboli co zaatakowali homoparade w Białymstoku, przemoc to głupota, ale jakim trzeba być idiotą, żeby organizować w kółko te prowokacyjne marsze i dziwić się, ze za każdym razem dają ten sam rezultat? Możnaby wręcz stwierdzić, że lobby lgbt specjalnie to robi, żeby wychodzić co rusz na ofiary; w takim kontekscie wręcz idą pod rękę z chuliganką, bo są im ewidentnie potrzebni do realizowania swojej polityki. Coś jak antifa, która błaga o faszystów w naszym kraju i czeka na nich jak na deszcz. Najbardziej mi żal w tym wszystkich tych okłamanych i omamionych ludzi, którym się mowi, że lgbt walczy w ich interesie.

#lgbt #narodowcy #bialystok #homoseksualizm #bekazlewactwa
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: to prawda, z punktu widzenia państwa tradycyjny model rodziny jest lepszy. Państwo jednak jest dla każdego, nie tylko dla wybranych. Takie sama prawa jak tradycyjna rodzina, powinni mieć również homoseksualiści. Bo powstaje zasadnicze pytanie, dlaczego nie? Co państwo lub społeczeństwo straci, jeśli dwóch gości będzie mogło mówić, że są w związku partnerskim?
A jeśli chodzi o malutka grupkę, przykład pierwszy z brzegu. Czy to nie np. dla slazakow i
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: poligamia moim zdaniem doprowadziłaby do zachwiania równowagi, brak dostępu (1 facet ma ich 10, to 9 facetów nie ma żadnej) do kobiet zwiększa u facetów ryzykowne zachowania i przestępczość
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: touche, tak często pada ten argument, że założyłem go i tu :)
A co złego jest w poligami? ;) ale tak poważnie, wg mnie nie ma żadnych logicznych podstaw do tego, aby nie uznać ich racji. A wszelkie obawy są niczym nie uzasadnione. Oni po prostu chcą żyć jak reszta.
  • Odpowiedz
nie ma żadnych logicznych podstaw


@boskakaratralalala: jest sporo różnych przesłanek, a badania trwają. nie chce mi się teraz sprowadzać dyskusji do przepychania się linkami, bo nie o to mi chodzi, codziennie trafiam na materiały za i przeciw. zgadzam się, że potrzebny jest dialog, ale nie metodami jak z Białystoku. Są sprawdzone społeczne mechanizmy jak np. klasyczna rodzina i nie sądźmy, że po paru tysiącach lat podczas rewolucji seksualnej trwającej od
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: tylko że te są najskuteczniejsze. Tylko w formie marszu można skutecznie zamanifestowac swoją obecność w rzeczywistosci i swoje problemy. Ta metoda znana jest od lat i się sprawdza, po prostu u nas homofobia, której rzekomo nie ma, jest tak silna, że efekty są takie, a nie inne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: od tysięcy lat istnialo niewolnictwo i dopiero niedawno udało się je zlikwidować. Nie można sprowadzać czyjegoś życia do tradycji i istniejących mechanizmów. Ci ludzie zawsze byli i będą. Teraz po prostu chcą walczyć o swoje prawa.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: hm, czy skuteczne? na razie to środowisko skutecznie zniechęca do siebie. prowadzi dialog jak równy z równym z chuliganami i kibolami, dialog na poziomie ulicy. mam znajomych gejów, brat mój jest gejem, troche tych ludzi znam i żaden by się nie zniżył do pojscia na taką paradę. Myśle, ze środowisko lgbt robi tym ludziom krecią robotę właśnie.
  • Odpowiedz
@boskakaratralalala: z tym niewolnictwem to bardzo mocne uproszczenie. istniało, owszem, ale na różnych zasadach w różnym czasie, nawet w naszych kręgach kulturowych ale niewolnicy choć próbowali to sami nigdy sobie wolności nie wywalczyli, dostali ją, bo tak m.in. nakazywał KK w swoim nauczaniu. Tu sprawa jest inna, bo lgbt jest przeciwko nauczaniu koscioła no i zrobiło sobie z niego głównego wroga.
  • Odpowiedz