Wpis z mikrobloga

Nie, zebym popierał kiboli co zaatakowali homoparade w Białymstoku, przemoc to głupota, ale jakim trzeba być idiotą, żeby organizować w kółko te prowokacyjne marsze i dziwić się, ze za każdym razem dają ten sam rezultat? Możnaby wręcz stwierdzić, że lobby lgbt specjalnie to robi, żeby wychodzić co rusz na ofiary; w takim kontekscie wręcz idą pod rękę z chuliganką, bo są im ewidentnie potrzebni do realizowania swojej polityki. Coś jak antifa, która błaga o faszystów w naszym kraju i czeka na nich jak na deszcz. Najbardziej mi żal w tym wszystkich tych okłamanych i omamionych ludzi, którym się mowi, że lgbt walczy w ich interesie.

#lgbt #narodowcy #bialystok #homoseksualizm #bekazlewactwa
  • 74
@bialysep: z doniesień medialnych łatwo wyczytać obraz, ze kazdy marsz to albo strefa wojny, albo obrażanie wartości innych ludzi, gdy nie jesteście atakowani. jakoś nie pamiętam "spokojnego" marszu. czemu? bo nie będzie wtedy medialny, a taki przecież ma być.
z doniesień medialnych łatwo wyczytać obraz, ze kazdy marsz to albo strefa wojny, albo obrażanie wartości innych ludzi, gdy nie jesteście atakowani. jakoś nie pamiętam "spokojnego" marszu. czemu? bo nie będzie wtedy medialny, a taki przecież ma być.


@uirapuru: No nie wiem marsz w Toruniu (tu mieszkam i więc tu się wypowiem) odbył się bez ekscesów. Czyli można.
@uirapuru: No ja osobiście nie lubię ruchu LGBT przez to, że chcąc przekonać ludzi którzy uważają ich za świrów jednocześnie obrażają ich i są passive aggressive, zachowują się jak rozwydrzone dzieci. Z drugiej strony to kto będzie walczył o zaakceptowanie ich w przestrzeni publicznej? No właśnie nikt, dopóki nie będą stanowić odpowiedniej siły i którejś z większych partii będzie się opłacało, żeby kupić ich głosy xD Także chyba jest w tym