Wpis z mikrobloga

Nie, zebym popierał kiboli co zaatakowali homoparade w Białymstoku, przemoc to głupota, ale jakim trzeba być idiotą, żeby organizować w kółko te prowokacyjne marsze i dziwić się, ze za każdym razem dają ten sam rezultat? Możnaby wręcz stwierdzić, że lobby lgbt specjalnie to robi, żeby wychodzić co rusz na ofiary; w takim kontekscie wręcz idą pod rękę z chuliganką, bo są im ewidentnie potrzebni do realizowania swojej polityki. Coś jak antifa, która błaga o faszystów w naszym kraju i czeka na nich jak na deszcz. Najbardziej mi żal w tym wszystkich tych okłamanych i omamionych ludzi, którym się mowi, że lgbt walczy w ich interesie.

#lgbt #narodowcy #bialystok #homoseksualizm #bekazlewactwa
  • 74
  • Odpowiedz
Uważasz, że ludzie staną po stronie agresorów? Uważasz, że Polska jest jakimś wyjątkowym krajem i historia potoczy się inaczej niż w krajach zachodnich?


@CzajnikZniszczenia: pierwszy ruch świetny, ale zobaczymy, jak to zostanie wykorzystane i co zrobi przeciwnik. Bo w krajach zachodnich tego przeciwnika brakowało — tam był konflikt postępu z przyzwyczajeniami, a u nas już teraz są ludzie, którzy robią politykę na byciu anty-LGBT, więc wygrać będzie trzeba także z
  • Odpowiedz
@uirapuru: ale kto tam kogo prowokuje? Zawsze widze potem te skrajne fotografie z parad z zachodu ale u nas czegos takiego nie ma. Po prostu ida sobie normalni ludzie (niektorzy troche zniewiesciali ale nie ma tam zadnego gorszenia) z transparentami. No dla mnie to nie jest powod aby im obijac mordy.
  • Odpowiedz
@uirapuru: czy murzyn idący chodnikiem też cię prowokuje i nie potrafisz wytrzymać bez przynajmniej oplucia go? przeciez nie musi chodzi po chodniku po co są rynsztoki, co nie? w ogole po co takie geje chodza po ulicach, przeciez moga sie walic w dupe w domu wam to nie przeszkadza nie? w domu moga, ale chodzenie po ulicach to PROWOKACJA
  • Odpowiedz
  • 0
@Wynoszony obejrzyj paradę i sam wywnioskuj, co kiboli prowokuje. Cokolwiek to jest, organizatorzy dobrze o tym wiedzą i nadal ryzykują zdrowiem manifestantów. To jak - wracając do analogii z Murzynami - robić pochód 100 lat temu w Alabamie i się dziwić efektom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
wyłażeniem na ulice w zorganizowanej formie, żeby się pokazać, jaką stanowią siłę.
@uirapuru: właśnie, też mnie te procecje katoli na boze ciało wpieniaja! Niech se robią w tych świątyniach co chca, lecz wara im od normalnych, laickich polakow ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: oczywiście, w końcu trzeba bronić się wszelkim sposobami przed tymi zwyrodnieniami. A co jeśli na tym oltazu mógłby zostać zgwalcony czyjś syn? Wara od naszych dzieci, jak to powiedział wielki Polak z Żoliborza ;)
  • Odpowiedz
obejrzyj paradę i sam wywnioskuj, co kiboli prowokuje. Cokolwiek to jest, organizatorzy dobrze o tym wiedzą i nadal ryzykują zdrowiem manifestantów. To jak - wracając do analogii z Murzynami - robić pochód 100 lat temu w Alabamie i się dziwić efektom.


@uirapuru: czyli jeśli marsz narodowy mnie denerwuje, to mogę bić i wyzywać uczestników? Sam obejrzyj ten marsz i wywnioskuj co normalnych ludzi prowokuje, głupi by nie plujnął na tę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uirapuru: gdzie tu widzisz odwracanie kota ogonem? Przecież taka właśnie retoryke stosują te prymitywny, które później atakują bogu ducha winnych ludzi.
A co do wpisu, nie możesz się kierować logika, że to ofiarą jest przyczyną tego, że stała się ofiarą. Zgwałcona kobieta też jest sama sobie winna, że przechodziła obok gwalciciela?
Skoro te osoby chcą maszerowac, to niech maszeruja. I żadna ich wina nie jest to, że banda troglodytow ma
  • Odpowiedz
  • 0
@Wynoszony czy możesz? Nie. Kibole też nie mogą, a jednak jedno i drudzy przemocy używacie. Tyle, że narodowcy nie robią w takim stopniu z siebie biednych ofiar w mediach, godności mają zdecydowanie więcej
  • Odpowiedz