Wpis z mikrobloga

Trzecie podejście do wpisu, dwa poprzednie zakończyły się usunięciem, odwołania od obu odrzucono.

Wszystkim symetrystom, którzy opowiadają duby smalone o jakiejś równorzędności między agresywnymi kontrdemonstrantami z wczorajszej białostockiej Parady Równości, a jej uczestnikami, bo Rafalala czy głupiec z tego znaleziska (w usuniętych wpisach zamiast odesłania do znaleziska była w tym miejscu zacytowana jego wypowiedź) radzę, aby przemyśleli sprawę raz jeszcze.

Wołam przy okazji @a__s, @Moderacja i @m__b.
#teczowepaski #lgbt #paradrownosci #moderacjacontent #afera #neuropa i #4konserwy (tyle na temat waszych twierdzeń o "lewackiej moderacji")
O.....k - Trzecie podejście do wpisu, dwa poprzednie zakończyły się usunięciem, odwoł...

źródło: comment_lpgOMx3zaTNFSWzu8yrOQZ7M6HMOntRG.jpg

Pobierz
  • 61
@OjciecMarek Ja jestem centrystą (czy tam symetrystą, jak wolisz), ale nie dlatego by śmiać się z innych że oni są głupi, tylko dlatego że nienawidzę dychotomii myślenia. Nienawidzę gdy ktoś mi mówi że ich strona to ta właściwa, dobra i najlepsza a ta druga to zła i najgorsza. Nienawidzę ludzi którzy postrzegają świat jako zbór zera i jedynek, czerni i bieli. Świat jest znacznie bardziej skomplikowany niż ci się wydaje i powiedzenie
@Grzolsat: jedna strona napier**** ludzi na ulicach, druga nie. To jest proste, a nie skomplikowane. I albo stoisz po stronie bitych, albo po stronie bijących. Nie ma żadnej tolerancji i akceptacji dla bandytów, których policja powinna raz-dwa zawijać i izolować, jak nie umieją żyć w społeczeństwie.

To nie jest w ogóle skomplikowane. Albo umiesz żyć z ludźmi, albo spadaj do lasu.
@Grzolsat: Ale ja nigdzie nic takiego nie twierdzę i nie twierdziłem, więc nie wiem, po co akurat do mnie ta perora. Nie raz zdarzało mi się tutaj np. zarówno bronić Kościoła, jak i go atakować. Atakować Dobrą Zmianę, jak i jej najzagorzalszych przeciwników, gdy #!$%@? logikę. Za symetrystę się nie uważam, bo o ile zgoda, że prawda zazwyczaj leży pomiędzy dwiema skrajnościami, to w zasadzie nigdy nie jest to dokładnie
@dingi_dong Ale ja nie mówię że ci co biją są niewinni. Ja ich absolutnie nie bronię. To co się stało w Białymstoku jest przerażające i powinno się tych bandytów ukarać. Z tym nie ma wątpliwości. Ja mówią natomiast o ogólnych dyskusjach politycznych i poglądach, że to nie jest takie proste, że na świecie nie istnieją tylko dwie opcje polityczne tylko cała masa. Świat nie składa się wyłącznie z konserw i neuropków jak
@odbjur_: Ten obrazek jest dokładnie o tobie XDDD

@Grzolsat: Ja też mówię absolutnie o ogólnych dyskusjach politycznych i poglądach. Wczorajsze dantejskie sceny to tylko efekt dyskusji politycznej rozlewanej przez Kościół Katolicki (to abp Wojda zwołał wczoraj kibiców do ochrony archikatedry) i prawackie szczujnie. To nie byli jacyś oderwani bandyci, tylko jest to efekt wielu lat ciężkiej pracy edukacyjnej i dyskusji politycznej, także tutaj.

I wszystkie środowiska liberalne cały czas ostrzegają