Wpis z mikrobloga

Trzecie podejście do wpisu, dwa poprzednie zakończyły się usunięciem, odwołania od obu odrzucono.

Wszystkim symetrystom, którzy opowiadają duby smalone o jakiejś równorzędności między agresywnymi kontrdemonstrantami z wczorajszej białostockiej Parady Równości, a jej uczestnikami, bo Rafalala czy głupiec z tego znaleziska (w usuniętych wpisach zamiast odesłania do znaleziska była w tym miejscu zacytowana jego wypowiedź) radzę, aby przemyśleli sprawę raz jeszcze.

Wołam przy okazji @a__s, @Moderacja i @m__b.
#teczowepaski #lgbt #paradrownosci #moderacjacontent #afera #neuropa i #4konserwy (tyle na temat waszych twierdzeń o "lewackiej moderacji")
Pobierz O.....k - Trzecie podejście do wpisu, dwa poprzednie zakończyły się usunięciem, odwoł...
źródło: comment_lpgOMx3zaTNFSWzu8yrOQZ7M6HMOntRG.jpg
  • 61
@neib1:

najlepsze do zrównania narodowców z mityczną antifą, gdzie stosunek jest nie do porównania. Jak żyję nie widziałem nigdy antifiarza, a kiboli i narodowców nie byłbym nawet w stanie policzyć.


Ja widziałem. Na Marszu Niepodległości w 2009 i 2010. ¯\_(ツ)_/¯ Od tego czasu nawet nie wiem czy w Internetach istnieją. W Polsce nie ma lewicowych "bojówek" w stylu NOP czy ONR/MW. Nie ten klimat, nie to społeczeństwo
@dingi_dong Tylko że właśnie robisz to o czym mówiłem. Dychotomia myślenia. Nagle po tym co się stało w Białymstoku to wszystkie osoby z poglądami prawymi to "prawackie szuje" a osoby o lewych to dobrzy liberałowie którzy chcieli ich ostrzec. Trzeba zaznaczyć że osoby które atakowały to narodowcy, grupa która ma raczej mocno skrajne poglądy prawicowe więc pokazywanie ich jako dowód na to że wszyscy prawacy są źli jest mocnym błędem.
nagle

@Grzolsat: to nie jest nagłe. O tym się mówi od kilkunastu lat, głośniej od 4. To najwyżej ty się obudziłeś wczoraj i odkryłeś, że żyjesz w Polsce xd

prawackie szuje


prawackie szczujnie. Tak, wpolityce, tvrepublika, gazeta polska i tak dalej i tak dalej to silnie dotowane z budżetu prawackie szczujnie
może dlatego, że narodowcy są 1000x liczniejsi? XD

@chigcht: To w takim razie powinniśmy mieć też znacznie mniej ofiar, skoro nie ma za bardzo kogo bić, tymczasem rzeczywistość jest tak jakby inna. A bronić można i należy słabszych. Jest to rzecz typowa dla europejskiej kultury. A słabszymi w warunkach Polski AD 2019 są homoseksualiści, a nie kibole i narodowcy, niezależnie od tego, co np. taki Rafał Woś wypisuje.
@OjciecMarek:

Wszystkim symetrystom, którzy opowiadają duby smalone o jakiejś równorzędności między agresywnymi kontrdemonstrantami z wczorajszej białostockiej Parady Równości, a jej uczestnikami, bo Rafalala czy głupiec z tego znaleziska (w usuniętych wpisach zamiast odesłania do znaleziska była w tym miejscu zacytowana jego wypowiedź) radzę, aby przemyśleli sprawę raz jeszcze.


Tutaj nie ma co do myślenia, sprawa jest prosta.
1. Równość jest OK.
2. Bicie ludzi jest nie-OK.
3. Policja powinna wyłapać ludzi
@OjciecMarek: Kolego, ale dlaczego moderacja usuwa wpis za napisanie "dzicz gejowska" a za napisanie "dzicz narodowców" nie usuwa wpisu? A i jeszcze jak napiszesz, że narodowcy to podludzie to nie usuwają wpisu, ale jak napiszesz, że geje to podludzie to od razu machają szabelkami.
@Moderacja mi się zdaje, że jest tam wam za ciepło
Ale ja nie mówię że ci co biją są niewinni. Ja ich absolutnie nie bronię. To co się stało w Białymstoku jest przerażające i powinno się tych bandytów ukarać. Z tym nie ma wątpliwości. Ja mówią natomiast o ogólnych dyskusjach politycznych i poglądach, że to nie jest takie proste, że na świecie nie istnieją tylko dwie opcje polityczne tylko cała masa. Świat nie składa się wyłącznie z konserw i neuropków jak do