Wpis z mikrobloga

@StarySkuter ale czy wygląda źle? Wygląda bardzo dobrze, Triss trochę gorzej, ale w książkach to Yen była ważniejsza, a ta prezentuje się tutaj naprawdę dobrze, jestem zaskoczony
Pamiętajmy, że w książkach Yen na początku była okropna, brzydka, dopiero później zostało wyjaśnione dlaczego wyglądała jak dwudziestokilku latka, mając tak naprawdę setkę na karku :D
Pamiętajmy, że w książkach Yen na początku była okropna, brzydka


@Jaqen: no już bez przesady, tak źle na tym zdjęciu nie wygląda ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaqen: No właśnie do wyglądu nie mam zastrzeżeń ale wszystko będzie zależało od tego czy aktorsko podoła zadaniu oddania jej charakteru, bo nie jest on wcale taki trywialny
@pitrek136 aktorsko również mam nadzieję, że będzie bardzo dobrze, bo to właśnie to jak zagra rolę zdecyduje o wszystkim - jestem pełen nadziei, że główne role będą zagrane na najwyższym poziomie. Sądzę, że twórcy wiedzą jak wysoko mają postawiona poprzeczkę i nie mogą sobie pozwolić na kompromisy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaqen: O Cavila się nie martwię, Ciri też powinna być w porządku, resztę postaci zniosę jakoś ale jeśli zepsują mi Yennefer to będę zły xD
@pitrek136 oby nie, ale patrząc na taką grę o tron to tam same noname zaczęły grać główne role i wyszło to świetnie - po tym serialu aktorzy stali się wielkimi objawieniami i oby w tym wypadku było tak samo