Wpis z mikrobloga

Pierwszy Marsz Równości przeszedł dziś przez Białystok, było na nim około tysiąc osób ❤️
„Nie da się opisać odwagi i piękna ludzi, którzy dziś byli w Białymstoku. Nie da się opisać nienawiści po drugiej stronie. Ale miłość zwyciężyła dziś i zwycięży jutro. Dziękujemy Wam!”
#lgbt #milosc #prawaczlowieka #neuropa #homoseksualizm #bialystok #polska #marszrownosci
Pobierz
źródło: comment_1HHr6AiJMtCMZHiYYPdgOcwKYLU2hgF4.jpg
  • 55
Nie da się opisać odwagi i piękna ludzi, którzy dziś byli w Białymstoku. Nie da się opisać nienawiści po drugiej stronie.


@artpop: tradycyjnie lewacki faszyzm przydaje człowieczeństwo.
Każdy ma prawo do uczuć. Każdy ma prawo kogoś kochać i kogoś nienawidzić. Wiele osób nienawidzi LGBT i takie jest ich prawo.
@artpop: Naprawdę nie mam nic do homoseksualistów, mam homoseksualnych znajomych, ale sam dobrze wiesz, że środowisko LGBT za kilka miesięcy przy Marszu Niepodległości będzie wychodzić z siebie, żeby tylko napluć na zwykłych Polaków. Zawsze jesteście przeciwko patriotom, jeszcze po części próbuję zrozumieć niechęć do nacjonalizmu (chociaż się z tym nie zgadzam), ale zawsze przy dogodnej okazji opluwacie nasz kraj i rodaków, tego nigdy nie zrozumiem.
„Nie da się opisać odwagi i piękna ludzi, którzy dziś byli w Białymstoku. Nie da się opisać nienawiści po drugiej stronie. Ale miłość zwyciężyła dziś i zwycięży jutro. Dziękujemy Wam!”


@artpop: kurła płakłem, szanuję und empatyzuję z ruchem lgbt also jakkolwiek zgniły byłby zachód, wierzę w tę nową falę młodych ludzi szanujących wolność i miłość w piękny i mądry sposób
@artpop: i wlasnie dlatego powinno sie wam sprzeciwiac pchacie lapy po dzieci ale nie powiem ladnie uciekaliscie i ladowaliscie do pociagow pod eskorta policji oczywiscie xD takie slabe zwyciestwo xD gdzie ta slynna antifa