Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WuDwaKa Od 8 miesięcy. No właśnie my się tym mieliśmy zająć. Prawnie kobieta jest już załatwiona, ale nie ma prawa aby ją wyrzucić bo dzieciaki małe. Wniosek o eksmisje, później czekanie na lokal zastępczy itd. Chciałem jej mieszkanie wynająć i zorganizować przeprowadzkę wliczając to w koszty ale ona ma to w dupie, tu nic nie musi płacić.
  • Odpowiedz
@avrice: Dwa wyjazdy po 450km plus wyżywienie, w kurve nerwów, stracony czas, dodatkowo sprawę mi chce kręcić na prokuraturze o wtargnięcie, wymianę zamka i zakłócanie miru domowego. Awantury z jej fagasem itd. szkoda słów
  • Odpowiedz
Pokazałbym jej profil na fejsie, ale nie mogę. 1200 fotek samojebek z tej samej pozycji, widać tylko buzię, bo waży ta Pani grubo ponad 120kg
  • Odpowiedz
@leo762: Ja #!$%@?, państwo z dykty, gówna, przewiązanego sznurkiem od snopowiązałki...
Narobić bombelków i cyk, prawo cie nie dotyczy, a wynajmujący może ci naskoczyć. Może metoda z zameldowaniem karków by się nadała?
@Iskaryota: Notariusz jest tylko od tego, aby sprawdzić poprawność umowy i ją sformalizować, a nie ustalać jej treść i cię zabezpieczać. W takim przypadku to nawet jakby umowę spisywał Sąd Najwyższy gówno by to zmieniło, bo madka z
  • Odpowiedz
@tellet: No po to tam pojechaliśmy. Zameldowani zostaliśmy tymczasowo i jest to pierwsza akcja, w której czuję się totalnie bezsilny z uwagi na chore prawo. Już są na mnie 3 zgłoszenia w prokuraturze. Jest to wyjątkowo bezczelna i wyrachowana baba. Powiem tak, gdyby nie maluchy sprawę załatwilibyśmy inaczej...
  • Odpowiedz
@leo762:

maluchy

Przecież z tego nic nie będzie- kolejna patologia do wyrzucenia i ciągnięcia zasiłku, tak samo jak ta ścierka. I to jest najgorsze - dla państwa oni mają większą wartość niż wynajmujący, który płaci od wszystkiego podatek i musi im łożyć na media.
  • Odpowiedz