Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonymous_derp: szanuje za podejście. Ale powiedz mi proszę. Czy widzisz jakieś różnice w wadze? Czyli czy spadła, utrzymała się czy wzrosła? Drugie moje pytanie. Jak z samopoczuciem? Czujesz się dobrze, źle tak samo. Rozwiń generalnie jak możesz temat jak wygląda to od Twojej strony.
  • Odpowiedz
Czy widzisz jakieś różnice w wadze? Czyli czy spadła, utrzymała się czy wzrosła?


Tak, tak i tak. Ale disclaimer: Nie robię tego, żeby schudnąć. To ściśle drugorzędne. Robię tak, ponieważ uważam, że jest to sposób odżywiania odpowiedni dla istoty ludzkiej.

Tak: Różnice w wadze są. Jedząc ad libitum mam niższą masę ogólnie, i znacznie lepszą kompozycję.

Tak:
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anonymous_derp: dzięki za informacje. Powiedz mi jeszcze jak wygląda cykl żywieniowy Twój i na jakiej podstawie obliczasz zapotrzebowanie? Chodzi mi, że jeszcze śniadanie na przykład takie jak powyżej i koniec czy tak cały dzień dzień odżywiasz? Pytam, bo chce trochę zrozumieć i przy okazji spróbować, bo jestem na takim etapie, że fajnie byłoby sprawdzić różne podejścia. Próbowałem to z liczeniem kalorii i różnorodnością posiłków, sportem itd. Twoje podejście zaciekawiło mnie.
  • Odpowiedz
i na jakiej podstawie obliczasz zapotrzebowanie?


Nic nie obliczam.

Chodzi mi, że jeszcze śniadanie na przykład takie jak powyżej i koniec czy tak cały dzień dzień odżywiasz?


Jem
  • Odpowiedz
@BobBuilder: Tutaj masz moje wykresy. Z lewej odkąd zacząłem jeść wysokobiałkowo (ostatnie tygodnie trochę się słabo tego trzymam). Z prawej dłuższy okres, w tym sprzed wejścia w tryb optymalizacji zdrowia.

Pierwsze dane z normalnej diety ad-lib. Potem weszło poszczenie, jedzenie raz dziennie. Rok temu dużo mięsa z poszczeniem, potem bez. Na początku roku wysokotłuszczowa odmiana, widać gdzie jest granica roztycia się (przy wzroście 184cm, FYI). Od 23 kwietnia tego roku
anonymous_derp - @BobBuilder: Tutaj masz moje wykresy. Z lewej odkąd zacząłem jeść wy...

źródło: comment_UtFQOwWds2Z5gxoVMy1LZfP6jaVz15ch.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz