Wpis z mikrobloga

Uwaga ❗️ Ruszyła duża kampania złośliwych SMS-ów. Zapewne jak zwykle otrzyma ją kilkadziesiąt tysięcy Polaków i dziesiątki z nich dadzą się okraść:

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-sms-y-od-komornika/

⚠️Ostrzeż⚠️znajomych i wykonaj instrukcje z artykułu, aby pokrzyżować plany złodziejom! Pls RT!

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #payu #internet #pieniadze #banki #bankowosc
niebezpiecznik-pl - Uwaga ❗️ Ruszyła duża kampania złośliwych SMS-ów. Zapewne jak zwy...

źródło: comment_djhL5bZWlhdVcKKiqmCM9hBVYabkkz1s.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
przez wiekszosc platnych bramek / serwisow typu SMS gateway mozesz wyslac z dowolnym naglowkiem zamiast numeru.


@MarcinOrlowski: najgorsze są dwie rzeczy:

1) że w wielu telefonach takich SMSów bez numeru nie da się łatwo zablokować bez instalowania niestandardowej aplikacji
  • Odpowiedz
@Wasky: A jak miałem odpowiedzieć na najbardziej #!$%@?ą ripostę na tym portalu, świadczącą o braku jakiejkolwiek inwencji twórczej? Pajacu.

I widzę, że zaczął się festiwal najeżdzania wszelkiej maści wielkich inteligentów na mnie. Więc z całym szacunkiem, ale KPC mamy te same od lat 60tych. Jak ktoś przeżył całe życie i nie wie jakie są wymogi zawiadomienia o egzekucji i sądzi, że coś takiego można wysłać smskiem to gratuluje. To, że
  • Odpowiedz
@niebezpiecznik-pl: a ja się zastanawiam czy da sie jakoś złapać tych ludzi co rozyslaja te sms'y i robia strony ze scamami. Jakis dobry cyber IT z Policji albo i nie policji ( ͡° ͜ʖ ͡°) raczej dal by rade namierzyć z pomocą rządowych systemów spracować kradzieży
  • Odpowiedz