Wpis z mikrobloga

Uwaga ❗️ Ruszyła duża kampania złośliwych SMS-ów. Zapewne jak zwykle otrzyma ją kilkadziesiąt tysięcy Polaków i dziesiątki z nich dadzą się okraść:

https://niebezpiecznik.pl/post/uwaga-na-sms-y-od-komornika/

⚠️Ostrzeż⚠️znajomych i wykonaj instrukcje z artykułu, aby pokrzyżować plany złodziejom! Pls RT!

#security #bezpieczenstwo #niebezpiecznik #hacking #payu #internet #pieniadze #banki #bankowosc
niebezpiecznik-pl - Uwaga ❗️ Ruszyła duża kampania złośliwych SMS-ów. Zapewne jak zwy...

źródło: comment_djhL5bZWlhdVcKKiqmCM9hBVYabkkz1s.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kosmiczny_pies_Kazak: aha a nie pomyslales ze z telefonow korzystaja tez ludzie nie bedacy na biezaco z technologią itd? to raczej nie są smsy kierowane do wykopków. fajnie tak oceniać ludzi, ale pomyśl czy na pewno Twoi rodzice nie dali by się nabrać (i nie zamierzam ich obrazić, bo moi być moze by sie dali i jest to normalne)
  • Odpowiedz
@pawelczixd: No myślę, że nie daliby się nabrać bo uwaga, potrafią myśleć. Ba, nawet moi dziadkowie nie daliby się na to nabrać, a są prostymi ludźmi po podstawówce. A Ty zadbaj lepiej o swoich rodziców skoro masz takie obawy i nie zamierzam ich obrazić, ale wykorzystuje fakt, że jak widać mieszamy się w swoje rodzinne sprawy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak ja dostałem przed tym wpisem. Może to moja teoria spiskowa, bo nigdy takich smsów nie dostawałem do czasu zakupów internetowych z chin (fasttech, niby opłata za cło lub kuriera, nie pamiętam) albo jakiś leak danych ()
  • Odpowiedz