Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy idziesz rano do pracy i widzisz 3 naklejki z Jarkiem Kaczyńskim i napisem "strefa przyjazna LGBT" i żadnej "strefy wolnej od LGBT". Wiedziałem, że patoli jest niewiele we Wrocławiu, ale się pozytywnie zaskoczyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby prawaki z wykopu to był margines pochodzący z Podlaskich wsi?
#lgbt #wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vuln: Jak wyżej -> naklejki były na prywatnych lokalach.

W ogóle szanujmy się. Wystarczy przejść się przez 5 minut w centrum miasta, żeby zauważyć tonę tego badziewia.

Robisz problem, bo te naklejki po prostu nie są po twojej myśli. Nie widziałem, żebyś kręcił gównoburzę na zaśmiecone miasta przez naklejki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A ja otwarcie mówię, że jestem przeciwny propagowaniu środowisk LGBT. Szkoda tylko, że ludzie którzy są przeciwni temu sposobowi życia, czują się coraz bardziej zaszczuci i boją się odezwać. Nie udzielam się politycznie, nie stoję z sztandarami. Mam jedną koleżankę, oraz jednego homoseksualnego kolegę. I spoko. Są inni i niech sobie będą. Kolega nie ślini się na mój tyłek, a koleżanka nie uważa mężczyzn za paskudnych, tylko zwyczajnie zakochała się w kimś innym. To ich życie, ich wybór i ich droga. Normalni ludzie. Jednak to, co robi środowisko LGBT to totalne niszczenie obrazu normalnych ludzi i chęci pokazania, że można żyć inaczej w naszym społeczeństwie. Kolorowe stroje, maski, obrażanie uczuć religijnych (ja nie wieże, ale nie obrażam innych), często agresywne hasła wobec osób, które nie chcą wspierać idei LGBT. Do tego wmawianie osobom heteroseksualnych, że jeżeli nie wspierają ruchu LGBT to są chorzy na homofobię. Tego nie da się zaakceptować. Tego nie da się polubić. Tego nie da się słuchać.
Ja mam być tolerancyjny bezwarunkowo. LGBT toleruje wyłącznie siebie, wymagając tolerancji od innych.

Chcecie być spostrzegani jako grupa społeczna, która jest bardzo pomocna i potrzebna?...
Walczycie o prawa kobiet. Ile tysięcy przekazaliście na pomoc samotnym matką, ofiarą przemocy domowej albo gwałtów? Ilu wolontariuszy aktywnie działajacych w środowiskach LGBT pracuje w świetlicach środowiskowych czy domach samotnej matki?
Wspieracie kobiety plakatami, naklejkami i darciem się przez megafony. A nie robicie NIC aby fizycznie pomóc.
  • Odpowiedz
. Kolega nie ślini się na mój tyłek, a koleżanka nie uważa mężczyzn za paskudnych, tylko zwyczajnie zakochała się w kimś innym.


@Dzaa88: Naprawdę musiałeś o tym wspominać? To jakaś sugestia, że każdy gej się ślini na d--y innych facetów, a lesbijka uważa facetów za brzydkich? Obrzydliwe, serio.

Jednak to, co robi środowisko LGBT to totalne niszczenie obrazu normalnych ludzi i chęci pokazania, że można żyć inaczej w naszym społeczeństwie.

Jestem bardzo wdzięczny aktywistom LGBT za to co robią. Jakby nie ludzie, którzy walczą o nasze prawa nadal by nas uważano za
CzajnikZniszczenia - > . Kolega nie ślini się na mój tyłek, a koleżanka nie uważa męż...

źródło: comment_skC6KCMLXMBmXx2Ghlu4iJkUHYieZ9lL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz