Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy idziesz rano do pracy i widzisz 3 naklejki z Jarkiem Kaczyńskim i napisem "strefa przyjazna LGBT" i żadnej "strefy wolnej od LGBT". Wiedziałem, że patoli jest niewiele we Wrocławiu, ale się pozytywnie zaskoczyłem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyżby prawaki z wykopu to był margines pochodzący z Podlaskich wsi?
#lgbt #wroclaw
  • 32
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia Jezeli ktoś na kogos szczuje to sie powiadamia policje. A za śmiecenie w miejscu publicznym powinni im dac grzywnę.
.... Jeszcze zeby to nie szkodzilo normalnym ludziom to nie przyjdzie taki debil jeden z drogim i obkleja wszystko dookoła.
  • Odpowiedz
Jezeli ktoś na kogos szczuje to sie powiadamia policje.

@SmutnyNormik: Ty tak na serio czy udajesz? XD

Jeszcze zeby to nie szkodzilo normalnym ludziom to nie przyjdzie taki debil jeden z drogim i obkleja wszystko dookoła.

A skąd wiesz, że debil jeden z "drogim" (pisownia oryginalna) nie nakleili sobie tego po prostu na swoim lokalu chcąc ośmieszyć patusów?
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia Żadne szczucie nie jest spoko i naprawde nie obchodzi mnie co jest na naklejkach dla mnie chodzi o sam fakt ze jakiś burak robi syf w przestrzeni publicznej.

"nakleili sobie tego po prostu na swoim lokalu chcąc ośmieszyć patusów" (nie umiem w cytaty). Jezeli tak jest to spoko.
  • Odpowiedz
Żadne szczucie nie jest spoko i naprawde nie obchodzi mnie co jest na naklejkach dla mnie chodzi o sam fakt ze jakiś burak robi syf w przestrzeni publicznej.


@SmutnyNormik: Tak jak mówię. Skąd wiesz, że to nie właściciele lokali obok których przechodziłem? Dlaczego od razu zakładasz najgorszą możliwą wersję, zeby tylko się przyczepić?
  • Odpowiedz
I obaj wiemy ze na 90% nie były to ich posesje. ()

Dlaczego? Bo to dla ciebie wygodne?

Ponieważ na codzień chodząc po polskich ulicach widze setki bieda naklejek różnych skrajnych opcji politycznych

Grupa ludzi o innej orientacji nie jest skrajną opcją polityczną.

I wiem ze my ludzie nie szanujemy sie wzajemnie.

Jak się spędzi zbyt dużo czasu wśród patusów albo na wykopie można odnieść takie wrażenie. W
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CzajnikZniszczenia:

To uczucie kiedy idziesz rano do pracy i widzisz 3 naklejki z Jarkiem Kaczyńskim i napisem "strefa przyjazna LGBT" i żadnej "strefy wolnej od LGBT".


No trudno żebyś widział te drugie jeśli jeszcze nie powstały
  • Odpowiedz
@CzajnikZniszczenia: ja pamiętam naklejkij w tramwajach "napster walczący" czy coś

a dzisiejszy bunt to taki żeby wyśmiewać kościół do którego i tak już mało kto chodzi i klaskać jak pedały się grzeją w dupe a kto nie klaszcze z nami to zacofaniec i katolik. a o tolerancji już dawno nie mówimy

jakie czasy takie wlepki
  • Odpowiedz
klaskać jak pedały się grzeją w dupe


@KwadratowyPomidor2: Konserwa z fiksacją analną - checked. xD

Wiesz, życie nie kręci się wokół ruchania, niektórzy mają ambicje, cele życiowe, chęć nie bycia opluwanym przez losowych ludzi. Nie zamierzam ci tego tłumaczyć, bo i tak wątpię żebyś zrozumiał patrząc na to jak się "wykazałeś"

kto nie klaszcze z nami to zacofaniec i katolik.

Kto nie szanuje ludzi z powodu mniejszościowej orientacji ten zacofaniec. Nie
  • Odpowiedz