Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu

Nie było żadnych przejawów #logikarozowychpaskow ale herbata nie wzbudziła większego zainteresowania, zapytała mnie tylko czy to sypana, bo ciężar był trochę większy niż opakowania herbaty.

Większe podejrzenia wzbudziła natomiast czekolada, bo na pierwszy rzut oka było z nią coś nie tak, jak niektórzy sugerowali - lepiej by było etui zapakować np. w pudełko po Toffifee.

Wracając do herbaty, musiałem delikatnie namawiać wybrankę mojego serca, żeby ją otworzyła i powąchała, i dopiero wtedy zobaczyła telefon.

Prezent wywołał delikatne zakłopotanie i musiałem ją dłuższą chwilę przekonywać, żeby go przyjęła, ale dziś już cieszy się z niego i poznaje nowe funkcje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przenieśliśmy już kontakty i część rzeczy ze starego telefonu, ale zrobiłem to trochę na siłę, bo pewnie sama korzystała by z niego dopóki by nie padł całkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odnośnie poprzedniego wpisu bardzo zaskoczyła mnie jego popularność na wykopie, dziękuję za ponad 3600 plusów.

Jeszcze bardziej zaskoczyła mnie reakcja firmy Xiaomi, która na oficjalnym facebookowym fanpage zalinkowowała mój wpis na wykopie i poprosiła mnie o kontakt.

https://www.facebook.com/XiaomiPoland/photos/a.222144351535727/739480479802109/?type=3&theater

Obiecali nam przysłać dwie opaski Mi Smart Band 4, bardzo miła niespodzianka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Herbatka Assuan się nie zmarnowała, delektujemy się nią podczas testowania telefonu :)

#zwiazki #prezent #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #biedronka #xiaomi #xiaomilepsze

Ksemidesdelos - Odnośnie tego wpisu

Nie było żadnych przejawów #logikarozowychpask...

źródło: comment_JwQPrJnucUO5HzWZWZzIc4RMQWDKrmEO.jpg

Pobierz
  • 142