Wpis z mikrobloga

@TestoDepot:

Tfu!

1. "nie znaczy, że takiej zdolności nie ma, tylko, że raczej na ten moment nie widzi takiej potrzeby, nie ma ochoty. Skąd wiesz jakie będą potrzeby i zdolności danego człowieka za 5, 10 lat?"

Może ja mam teraz potrzebę? I nagle ja muszę czekać na swoją kolej bo facet chce się wyszaleć z divami. To przypomina wasze stękanie na to, że laska ma gdzieś przegrywa do 30 bo szaleje
Może ja mam teraz potrzebę?


@BloodyMassacre26: to szukaj takiego co też ma, proste.

wasze stękanie na to, że laska ma gdzieś przegrywa do 30 bo szaleje z Chadami a potem zegar tyka i szuka na gwałt jelenia z którym się ustabilizuje.


@BloodyMassacre26: znowu odpowiadając mi używasz formy ''was'' bądź ''wasze'' - ja nie rozumiem o co ci tutaj chodzi i z kim mnie utożsamiasz, gdyż ja jestem jeden, nie ma
@TestoDepot:

1. Używam formy "wy" bo na wykopie non stop ktoś do mnie tak pisze więc uznałam że to na wykopie norma.

2. Ok, ale ja też mam prawo oczekiwać faceta który mi odpowiada więc patrzę na jego przeszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielu z wykopu robi to samo, laska z 3 facetami to "zużyta p0lka" bo "seks po ślubie" (a wielu gdyby miało okazję ruchać to
Ok, ale ja też mam prawo oczekiwać faceta który mi odpowiada więc patrzę na jego przeszłość ( ͡° ͜ʖ ͡°) wielu z wykopu robi to samo, laska z 3 facetami to "zużyta p0lka" bo "seks po ślubie" (a wielu gdyby miało okazję ruchać to by ruchali hipokryci) to ja mogę tak samo szukać odpowiedniego. Piszę że swojej perspektywy że bym się brzydziła kolesia który chodził na divy.


@
No a ty byś szanował?


@BloodyMassacre26: divę? Jak najbardziej, to zawód jak każdy inny, ja divy traktuję dobrze, szanuję je, bo nie widzę powodu dla którego miałbym tego nie robić, przynajmniej wyjściowo. Inna sprawa jeśli dana diva chciałaby mnie jakoś #!$%@?ć, była chamska, no ogólnie wrogo nastawiona do mnie, ale taki sam brak szacunku okażę każdemu kto się tak zachowa (albo ogółem zachowa się jak śmieć, czyli np. zdradzi kogoś), czy
@BloodyMassacre26: divę? Jak najbardziej, to zawód jak każdy inny,


@TestoDepot:

Ok. Jednak dlaczego szanujesz je bardziej, niz niektore rozowe? Widzisz, znasz mnie teraz z wykopu, pozniej stalabym sie zalozmy Divą. Czy to ze mnie tu pznales sprawiloby ze szanowalbys mnie mniej?

Niejawnie - koszty takie jak paliwo, obiad czy kolacja, kino, wyjście gdzieś,


@TestoDepot:

Nie przyjmuje takich arguemntow, gdyz dla mnie sa nonsensowne - placi sie za siebie, a
Ok. Jednak dlaczego szanujesz je bardziej, niz niektore rozowe? Widzisz, znasz mnie teraz z wykopu, pozniej stalabym sie zalozmy Divą. Czy to ze mnie tu pznales sprawiloby ze szanowalbys mnie mniej?


@BloodyMassacre26: mówiąc że szanuje divy bardziej niż niektóre różowe miałem na myśli to, że szanuje divy, a nie szanuje tych różowych które zdradzają, wykorzystują, kłamią, są atencjuszkami, sieją ogólny ferment i powodują raka, szukają betabankomatu nic w zamian nie dając,
akoś nie widzę tego że laska zwraca kolesiowi połowę za paliwo


@TestoDepot: ja dziele z kumplem jak jedziemy gdzies dalej np warszawa szczecin

żaden sposób bo nie oczekuje zupełnie od nich seksu, są dokładnie jak ci mescy znajomi.


@TestoDepot:

jakim cudem odroznasz dziewczyny jako koledzy z cyckami, ziewczyny jako divy i jakim cudem z zadna nie czujesz psychicznie blizej wiezi by wejsvc w zwiazek

interesuje mnie tylko seks


@TestoDepot:
ja dziele z kumplem jak jedziemy gdzies dalej np warszawa szczecin


@BloodyMassacre26: to kumpel. Miałem na myśli bardziej sytuację gdzie dwójka ludzi się spotyka z ewentualnym zamysłem na coś więcej niż koledzy.

jakim cudem odroznasz dziewczyny jako koledzy z cyckami, ziewczyny jako divy i jakim cudem z zadna nie czujesz psychicznie blizej wiezi by wejsvc w zwiazek


@BloodyMassacre26: normalnie, ty też chyba nie z każdym swoim kolega masz ochotę na
@TestoDepot:

Co za różnica czy kolega czy facet? Z facetem byłoby to samo.

Dlaczego nie chcesz? Brak pewnych obszarów w mózgu odpowiedzialnych za uczucia? Czy prędzej świadoma potrzeba samotności spowodowana naczytaniem się o kobietach samych złych informacji?
Dlaczego nie chcesz?


@BloodyMassacre26: kiedyś ci już mówiłem, że po prostu moim zdaniem to nie ma większego sensu, są różne powody - skrócę to do tego, że powodzeniem się nigdy nie cieszyłem choćby znikomym, a seks lubię, zwłaszcza z atrakcyjnymi różowymi - roksa daje mi piękną możliwość obejścia systemu i całej tej chorej gry, dlaczego miałbym z tego rezygnować i tym samym nie bzikać atrakcyjnych loszek tylko dlatego, że nie mam
@TestoDepot: no ok. Dziwne że więcej facetów jest w stanie nie czuć nic więcej do różowych niż chęć wysadzenia penis into vagina i nie wstydzą się rozebrać przed dopiero co zobaczoną na oczy kobietą (ten sam wstyd co rozbieranie się u lekarza czy miejscu publicznym) niż różowych czuć to samo w stosunku do niebieskich, być może najwyraźniej takie jest życie i nic mi nie pozostało jak nie angażować się w relacje
Spoko

Dziwne że więcej facetów jest w stanie nie czuć nic więcej do różowych niż chęć wysadzenia penis into vagina i nie wstydzą się rozebrać przed dopiero co zobaczoną na oczy kobietą (ten sam wstyd co rozbieranie się u lekarza czy miejscu publicznym)


@BloodyMassacre26: a co w tym dziwnego? Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, ale ja nigdy nie należałem do wstydliwych, od małego zawsze uważałem, że nic co ludzkie nie jest
jeszcze w fajnych ciuchach roboczych to naprawdę większość mężczyzn zapomina o jakichś wstydach czy nieśmiałości ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@TestoDepot:

chcialabym byc taka odwazna w stosunku do nowopoznanych facetow ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chcesz zacząć chodzić na roksę ale na panów XD?


@TestoDepot:

No ale bez placenia xD znaczy wewnetrznie potrzebuje jednak jakiejs blizszej relacji, przyjazni, miec z kim pogadac itp, ale