Wpis z mikrobloga

@Gringo44: Ci dawne ziomki maja rodziny, dziewczyny i patrza na mnie jakbym mial fiuta z paznokciem, praca moja glownie polega na tym ze przyjezdzam na firme laduje sie i jade 300km na 3 punkty, jedynie na zaladunku moge zamienic z kims 2 slowa i nic wiecej ewentualnie jak mijamy sie w trasie to pokaze im "czesc" i nic wiecej ( i nie kazdy odpowiada xD ) Troche hard lvl dla mnie..
@Gringo44: lol nie, robota niezla i nigdzie mi tyle nie zaplaca tyle co oni, nie jestem jakims tam dostawczakiem na B gdzie musze nosic towar jak kmiot tylko na solowce gdzie sciagam towar i mnie nie ma, na magazynie nie dostalbym tyle nawet z nadgodzinami. A po za tym nie potrafie inaczej pracowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ChceZYC_A_nie_Wegetowac:
Rozczeniowe p0lki xD mów mi więcej na mój temat tych teorii z dupy xD

Dla mnie kto rucha roxanke traktuje kobietę przedmiotowo, jak worek na spermę. Nie jako człowieka. Skoro ktoś umie widzieć w drugim człowieku nie człowieka (brak empatii) tylko rzecz do zrobienia sobie Dobrze, to jest to jakieś wypaczenie, świadczy o nie zdolności do angażowania się a więc będzie #!$%@? partnerem nawet jak wyjdzie z piwnicy i się
Dla mnie kto rucha roxanke traktuje kobietę przedmiotowo, jak worek na spermę. Nie jako człowieka. Skoro ktoś umie widzieć w drugim człowieku nie człowieka (brak empatii) tylko rzecz do zrobienia sobie Dobrze, to jest to jakieś wypaczenie, świadczy o nie zdolności do angażowania się a więc będzie #!$%@? partnerem nawet jak wyjdzie z piwnicy i się ogarnie.


@BloodyMassacre26: ale #!$%@? straszliwe popełniasz, chociaż to twoja działka, to się nie dziwię.
Pisałem