Wpis z mikrobloga

Wiecie co to jest #wygryw? Jak wam sto lat odśpiewa mama po udarze która wciąż uczy się mówić. Najlepsze sto lat jakie w życiu słyszałem!
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzywy_odcinek: W sumie każdy wygryw jest wygrywem i nawet posuwanie różowej po kątach też. Jak w rodzinie wszyscy zdrowi, kasy jest wystarczająco, wszystkim dobrze się układa to cieszysz się z takich bzdur (albo i nie bzdur) jak s--s.

A jak zdrowie szwankuje a potem powoli się do tego zdrowia to też jest z czego się cieszyć. Ja na przykład w tym tygodniu się cieszyłem bo mi na siłowni dobrze szło.
  • Odpowiedz
@Znowu-sie-nie-chce: Musisz poćwiczyć odpowiadanie w wątkach ;)

Z moją też tak jest. Nie mówi w zasadzie prawie wcale, głównie przytakuje więc trzeba zgadywać o co jej chodzi - a ta szybko się irytuje, że nie możemy zgadnąć.

Inna sprawa, że afazja to jakaś taka skomplikowana sprawa i upośledzenie większej ilości ośrodków niż nam się wydaje. Jak mama była jeszcze w szpitalu a tata do niej przyszedł w odwiedziny to chciała
  • Odpowiedz
@echelon_: moja po udarze na poczatku nie pamiętała naszych imion, wogole nie docieralo do niej co sie stało. W oczach taki obłęd typu "co wy chcecie, kim jestescie". Po tylu latach niestety doszła jeszcze cukrzyca, lewa strona jest sparalizowana, porusza sie na wizku i z trudem chodzi. Lekarze niestety nie rokują dibrze- mowia wprost o tym ze trzeba sue bedzie w przyszlosci prawdopodobnie liczyx z amputacja stopy bo nie wyglada
  • Odpowiedz
@djtartini1: Dziękuję Ci za link. Zabrzmi to egoistycznie ale to dobrze jak czasem ktoś sławny padnie ofiarą jakiejś choroby. Nie życzę choroby nikomu ale po takim wypadku o chorobie zaczyna się mówić a w przypadku udaru również i o objawach a im szybsza reakcja tym szybszy powrót do zdrowia.
  • Odpowiedz
@echelon_: jeśli publicznie piszesz o swojej Mamie takie słowa to już można być dumnym ze swojego dziecka, skoro wiesz co sama musiała przejść by móc zaśpiewać Tobie "Sto lat". Wszystkiego dobrego! ;)
  • Odpowiedz