Wpis z mikrobloga

Ostatnio dużo się mówi o tematach LGBT to i ja się wypowiem. Sam jestem gejem i mam chłopaka i jak widzę te wszystkie tęczowe afery, nagonki na parady równości to mi się robi niedobrze. Z drugiej strony te parady nie byłyby potrzebne gdyby nasze społeczeństwo nie miało żadnych uprzedzeń do osób o odmiennej orientacji, ale tak nie jest. Jedyne o czym marzę to żebym kiedyś mógł tak po prostu jak każda para heteroseksualna przejść ulicą za rękę ze swoim chłopakiem bez strachu że w najlepszym wypadku ktoś nas wyzwie od pedałów, żeby społeczeństwo po prostu się o----------o i dało żyć nam tak jak wszystkim innym. Chcę żeby społeczeństwo się ogarnęło i nie oceniało innych na podstawie orientacji i dało każdemu żyć tak jak chce nie krzywdząć innych i wtedy te całe tzw."promowanie homoseksualizmu" będzie kompletnie zbędne. Pozdrawiam jeśli doczytałeś to do końca. #lgbt #teczowepaski #homoseksualizm
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PaulStanley: ja poznałem dwóch na ulicy i wyglądało to tak: dwóch facetów idzie za reke cala szerokoscia chodnika. No wiec maja mnie gdzies i tak idą na mnie a ja nie bede ustepowal i bach z bara jednego, a on do mnie nie widzisz ze idę. No k---a mać pan i wladca tak mnie w-----ł ze dostał w łeb. Zjechał na chodnik. Jego "kolega" zaczał sie drzec policja,bandyta blablabla itp.
  • Odpowiedz
@NapBukaj: Jakie fanatyczne ? Nawet Cię nie oceniłem, ale Ty się mnie czepiasz. Syndrom Twierdzy się leczy - np zmień środowisko i ludzi z którymi przystajesz. Ja mam znajomych z obu stron - totalnych lewaków i prawaków oraz centrowców.
  • Odpowiedz
@Maticwaniak: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz