Wpis z mikrobloga

Jako że poszedłem na noże z Corsairem postanowiłem wymusić na sobie decyzję o kupnie nowego AIO. Mimo że stary corsaira działał bez zarzutu i rewelacyjnie. Postanowiłem pójść do konkurencji i kupić sobie pompkę od DeepCoola
(po CoolerMasterze 2giego najwiekszego producenta AIO na świecie.... i tak CoolerMaster produkuje AIO dla Corsaira, EVGA, NZXT itd.)
Jestem oczarowany, fenomenalnie wyglądający projekt działa też nieźle. Jego niecodzienny cylindryczny kształt jest wynikiem wojny patentowej. 3/4 AIO produkowanych jest na patencie ASETEK'a któremu wszyscy muszą płacić marże. DeepCool ma swój własny projekt pompy i komory.
Plus ma o wiele wiekszą płytkę miedzianą pod spodem (przystosowaną do chłodzenia Threadripperów) od mojego poprzedniego Corsaira.
Kupiłem przecenione o 20% na PrimeDay na #amazon i uważam że był to strzał w dziesiątkę.

Co do Corsaira, arrivederci frajerzy.
Support Corsaira napisał mi że mam odesłać budę na swój koszt i oni wyślą mi nową. Mimo że buda była #!$%@? out of the box. Zaproponowali mi że też że wyślą mi nowy PANEL bym sobie sam wymienił.
To tak jakbyście kupili telefon u Apple i po przyjsciu pocztą otwieracie a jego ekran jest rozbity w drobny mak, dzwonicie do APPLE a oni mówią że wyślą ci zapasowy LCD, zapas śrubek i sobie sam wymienisz ekran.

#!$%@?*ny nie zobaczą już nawet złotówki ode mnie wydanej na ich sprzęt.

#pcmasterrace #aio #watercooling #komputery #hardware #chwalesie #corsair
Shewie - Jako że poszedłem na noże z Corsairem postanowiłem wymusić na sobie decyzję ...
  • 4
  • Odpowiedz