Wpis z mikrobloga

Szukam trzeciego auta do rodzinki do 10 k i przeglądam otomoto / olx.
Dlaczego 95% ludzi przed sprzedażą auta wymienia rozrząd, nabija klimatyzację, wymienia klocki i tarcze? To z mysla o nowym nabywcy? Pytani o faktury na części zazwyczaj mówią "paaanie, kto to dzisiaj faktury wystawia" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW. Co polecicie do 10k? Jedyne wymagania: 5 drzwi, klimatyzacja i żeby było w miarę bezawaryjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Auto będzie jeździć w koło komina.

#motoryzacja #samochody #mirekhandlarz #pytanie
  • 10
Dlaczego 95% ludzi przed sprzedażą auta wymienia rozrząd, nabija klimatyzację, wymienia klocki i tarcze? To z mysla o nowym nabywcy?


@Komornickus: to odwraca uwagę od reszty #!$%@? rzeczy xd klima do nabicia przeważnie jest, ale sprawna! i większość co widzisz to oferty handlarzy pod przykrywką zwykłego użytkownika. pytaj jak długo ma samochód i wtedy będziesz wiedział mniej więcej co robił rzeczywiście
@Komornickus: na tag trafiłem przez przypadek w wątku o sprzedaży auta przez @wodze_owce_na_manowce. Aktualnie staram się sprzedać swoje auto i chyba rzeczywiście podszedłem zbyt uczciwie do tematu (ojciec też mi mówił żebym zachwalał jaki to cukiereczek). Mazda 2

Ps. Rozrząd wymieniłem przy 120k. Mam nadzieję, że drugi raz zrobi to już nowy właściciel :)
Ps.2. W ogłoszeniu nie ma ale właśnie w poniedziałek zrobione zostały tylne hamulce (nowe okładziny i