Wpis z mikrobloga

Blokada przedmeczowa na 2-2-2 i osobne SR na każdą rolę to jest gruby ruch blizzarda
Albo to całkowicie pogrąży grę albo ja trochę wyciągnie z gruzu

Chociaż nie wiem czy mi się to podoba. Ktoś przed meczem wybierze dpsa i będzie nim ssał po same kule i gówno, nie możecie się zamienić w trakcie meczu...
#overwatch
  • 9
@rdy: Na początku byłem bardzo sceptycznie nastawiony do pomysłu, ale po filmie myślę że to może się udać. To co mnie najbardziej martwiło w całej tej idei to ograniczenie ilości kompozycji - goats, 3x dive tanki, bunkier z 3 supportami - wszystko to się skończy, jednak ilość korzyści jakie to przyniesie moim zdaniem jest warta świeczki.

Napisałeś "Chociaż nie wiem czy mi się to podoba. Ktoś przed meczem wybierze dpsa i
@Jurix: Mi się nie podoba bardzo sztywne 2-2-2 bo na niektórych mapach to się zwyczajnie nie sprawdza i lepsze jest 1-3-2. Rozumiem ideę rozwalenia GOATS bo przez to w sumie przestałem grać (i przez noskillowe postacie wprowadzane ostatnio), ale trochę hardo polecieli

No i też wybór roli będzie PRZED wyborem mapy co sporo zmienia. Np na King's Row w 99% przypadków biorę zarię bo #!$%@? nią pół mapy, a na innej
@rdy: No masz trochę racji, sam jestem graczem flex, który gra wszystkim poza main tankami. 3500sr wbiłem grając najpierw tylko off tankami, potem projectile dps'ami. Nie gram dobrze ani main tankami, ani hitscanami i teraz na obu tych rolach gorzej się spiszę w przypadku gdy drugi gracz będzie mieć podobne ograniczenia.

Anyway, zobaczymy jak to wyjdzie. Rozwiązanie to ma swoje plusy i minusy, ja jestem dobrej myśli.
@Wiosen:
przeciwnik bierze porządną pharę

dwóch moich DPSów pomimo w miarę wysokiego rankingu nie potrafi grać hitscanami, bo gra tylko projectile hero i próbując kontrować na żywo nie potrafią trafić w drzwi od stodoły

Ty jako flex coś tam umiesz strzelać, ale niestety zaznaczyłeś tanka, więc możesz co najwyżej obserwować jak cały twój team zdycha

Weź pod uwagę że najwięcej graczy siedzi w silver-gold-low plat. Takiej sytuacji w mastersie może nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rdy: to bierzesz dve jako tank i zabijasz phare. Jako heal bierzesz zena/ane i zabijasz phare.

Tak jak Jeff mówił - 2 2 2 to nie jest jakieś super mega coś ze od teraz wszystkie gry rankingowe będą zbalansowane. Ale pomoże bo w końcu nie będziesz przegrywać bo warzywa stwierdziły że mają uczulenie na tarczę reinharta.
Ktoś przed meczem wybierze dpsa i będzie nim ssał po same kule i gówno, nie możecie się zamienić w trakcie meczu...


@rdy: Jako support main dużo bardziej wolę taką sytuację niż mecze z czterema czy nawet pięcioma (!) DPSami, gdzie zazwyczaj jestem jedynym healerem, bo żaden pajac nie zmieni na tanka czy drugiego supporta. Role lock nie jest
idealnym rozwiązaniem, ale gracze sami swoim zachowaniem zmusili Blizzard do narzucenia ograniczeń.