Wpis z mikrobloga

Cześć.
Kupiłem moto, z przerejestrowaniem dałem ciała i minął ten miesiąc, a nawet i sporo więcej. Dałem "papiery" do gościa 27.06 od przerejestrowań i tyle. Ale, wydział komunikacji zażądał jeszcze jedną umowe od sprzedającego. Koniecznie oryginał. Zajęło mi ściągnięcie tego aż do dziś (kontakt z gościem, którego widziałem kilka miesięcy temu...)

Stare OC na moto zakończyło się 01.07. No i lipa...

Jak wykupiłem nowe OC na swoje nazwisko, ale jeszcze na starą rejestracje to jest wszystko ok? Byle się vin zgadzał? Bo jutro przerejestruje i będę miał nowy numer rejestracji, co wtedy?

Wołam jeszcze @mfind
#ubezpieczenieoc #ubezpieczenia
  • 5
@booolooo: to jeszcze nie weszło

Jak wynika z informacji dostępnych na stronie parlamentu, w połowie czerwca odbyło się pierwsze czytanie nowelizacji, po czym została ona skierowana do dalszych prac w komisjach: Komisji Ochrony Środowiska, Zasobów Naturalnych i Leśnictwa oraz Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.


Przepisy mają wejść w życie po upływie trzech miesięcy od dnia ogłoszenia.

a nowy numer rejestracyjny podasz do ubezpieczyciela i ci zmienią bez problemu
@booolooo: ale skoro polisa skończyła się 01.07 a Ty dopiero teraz wykupiłeś ubezpieczenie, to niestety możesz mieć nałożoną karę za brak ciągłości OC :( kwestia kar za nieterminowe przerejestrowanie jeszcze faktycznie Ciebie nie dotyczy.
@mfind: Wiem. I z tego powodu jestem zły na tego gościa, bo telefonicznie mówił, że ogarnie temat, a teraz się wykpił. 63% szans na karę 670zl xD kosztowna nauczka.

Najważniejsze dla mnie, czy teraz spokojnie mogę jeździć z OC na starą rejestrację.