Wpis z mikrobloga

@niezwornowazony: @DarkLordVader: @peterr767:

Swoją drogą w nowym S4 tylko jeden wydech jest fakowy, a drugi normalny XD Gdzieś czytałem, że Audi się tłumaczy tym, że sporo rzeczy musi być za tylną osią (zbiornik na AdBlue i inne duperele) dlatego wydech kończy się wcześniej, bo uwaga NIEMA MIEJSCA, żeby wyciąć dziurę w zderzaku i pociągnąć rurę 10cm dalej xd

Generalnie piękne samochodu, nawet z tym dieslem, ale
n.....e - @niezwornowazony: @DarkLordVader: @peterr767: 

Swoją drogą w nowym S4 ty...

źródło: comment_bUm6Iaw7lRwb6rybyylSm7iYvkLzHprE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DarkLordVader: Generalnie ból dupy jest o to, że nie zrobili jakiś chromowanej ramki jak inni producenci, tylko normalne końcówki wydechu zaślepione plastikiem. W poprzedniej A6 po liftingu chyba nawet już były takie ramki, a wydech kończył się gdzieś tam wcześniej.
  • Odpowiedz
Generalnie ból dupy jest o to, że nie zrobili jakiś chromowanej ramki jak inni producenci, tylko normalne końcówki wydechu zaślepione plastikiem.


@notedeagle: 'ból dupy' a raczej kpina z producentów jest o to, że zamiast rurę ciągnąć do końca samochodu to kończą ją przed zderzakiem i próbują zatuszować to fejkowymi 'końcówkami' wydechu które ani końcówkami, ani wydechami nie są
  • Odpowiedz
@peszmerd: Widziałeś kiedyś silnik TDI który ma wystające dwie rury z tyłu? Z tego co wiem już stare 1.9 tdi typu golf 4 miały identyczny wydech skierowany w dół. Jedyne co #!$%@? ze wsadzili tam silnik którego nigdy nie powinno tam być, kolejna sprawa ze wystarczyło te atrapy pociągnąć głębiej.
  • Odpowiedz
Ale wy wiecie, że S i RS to nie to samo nie? Nowych rs'ów jeszcze niema.


@notedeagle: ja to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) natomiast nie wiedziałem, że nowych RS nie ma. Wydało mi się też wręcz absurdalne, jakoby do RS wsadzali same diesle. Tak nisko nie mogliby upaść. Chociaż ja do Diesla nic nie mam, to się po prostu gryzie z charakterem takich samochodów. Do
  • Odpowiedz