Wpis z mikrobloga

Codzienne szkalowanie najgorszego bolskiego rapera kiedykolwiek
cala dyskografia utrzymana w stylu

jol #!$%@? kiedys bylem listonoszem nie smierdzialem groszem, zrobilem se syna i leci rozkmina pozdro


udowodnijcie mi zle, ten koles nie powinien miec ani jednej plyty sprzedanej #takaprawda #rap #rapsy #keke
Pobierz insomniashitpost1ng - Codzienne szkalowanie najgorszego bolskiego rapera kiedykolwiek...
źródło: comment_WnCJnZ5ANmsU3M3iMQCnefVaIVwfK6DG.jpg
  • 115
W jego przypadku to nie jest problemem to, że się zmienił.

Tylko to, że obecnie ciągle o tym nawija - tak, jakby ludzie tego nie wiedzieli...

A że najnowsza płytka zapowiada się źle, to inna sprawa, radyjkowy rap i nic poza tym.
@insomniashitpost1ng:
Kękę ewoluował:
1. Byłem listonoszem, ale nagrałem nielegala, prosty chłopak z Radomia
2. Jest mi ciężko, presja, nie mogę spać.
3. Nagrywam rapsy, jestem szczęśliwy, mam cię w piździe, muszę wracać do starej więc elo, #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

, po prostu ocenilem subiektywnie jego tworczosc


@insomniashitpost1ng: #!$%@? sb w dupie oceniles anonku, on przynajmniej robi cos swojego, rucha i zarabia, a ty wklejasz tylko cudze slowa jako wlasne i liczysz ze ktos sie toba zainteresuje jak gówniak podrzucający psią kupe z chodnika na środek pokoju
@insomniashitpost1ng: O to nie jestem jedyny, jak chlał to takie "Co życie da" było mocnym kawałkiem, nie ma co mówić, że nie, ale z każdą kolejną płytą i zmianą wizerunku nie da się go kompletnie słuchać. Leci sobie u mnie na playliście Bonson albo Almost Famous z prostym, mocnym, brudnym i wulgarnym rapem i nagle wjeżdża ten stękacz nawijając o dobroci i miłości do dziecka XD