Wpis z mikrobloga

Codzienne szkalowanie najgorszego bolskiego rapera kiedykolwiek
cala dyskografia utrzymana w stylu

jol #!$%@? kiedys bylem listonoszem nie smierdzialem groszem, zrobilem se syna i leci rozkmina pozdro


udowodnijcie mi zle, ten koles nie powinien miec ani jednej plyty sprzedanej #takaprawda #rap #rapsy #keke
Pobierz insomniashitpost1ng - Codzienne szkalowanie najgorszego bolskiego rapera kiedykolwiek...
źródło: comment_WnCJnZ5ANmsU3M3iMQCnefVaIVwfK6DG.jpg
  • 115
@kroje_warzywa_ziemniakiem: z szacunku do słuchacza przynajmniej. Jeśli masz do słuchania gościa co pieprzy "joł joł mam kupę hajsu i rucham swoje fanki jestem zajebisty i w ogóle elo pozdro ziom" to wolę naryza zespolu Łzy, rap to muzyka dosyć specyficzna, albo jest to rozrywka do bujania sie, albo sensowny monolog do słuchacza i po tym właśnie czy przekazuje jakaś treść czy treść jest bez sensu można poznać dobrego rapera
@insomniashitpost1ng: To ze Tobie się nie podoba nie znaczy, ze reszta musi Ci coś udowadniać. Sam mam jednak takie samo zdanie nt obecnej twórczości, pierwsze dwie płyty były super, jak przestał walić wódżitsu to w kolko nawija to samo. I brak ciężkiego, radomskiego brzmienia.
Gość moim zdaniem robi robotę. Jak dobrze wiemy każdy raper pisze teksty które maja dotrzeć do mas w tym przypadku są to głównie młodzi ludzie, uświadamia im ze trzeba patrzeć szerzej a nie tylko fajne dupy i super fury. Pokazuje jak można zmienić swoje życie i cieszyć się nim na własnej skórze stad tez lecą dość pozytywne bity. Osobiście wole to niż gościa który nawija ze rucha co popadnie i cpanie jest
@insomniashitpost1ng: Mylisz się, bo akurat Kękę przeszedł kilka etapów w swojej twórczości i wprowadził powiew świeżości w polskim rapie. Było i jest dla niego miejsce w hip hopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)