Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, ostatnio wrocilem sobie do Tibii i trochę wkręciłem się. Czy jest ktokolwiek kto gra na Vunirze z kim moznaby pograć ? Lvl nie za wysoki bo 67EK. Kolejne pytanie to jeżeli Vunira nie ma sensu to lepiej zakładać nowego Chara na antice, żeby z Mirkami pograć czy może przenosić tego za TCki ? Samemu w mmorpg trochę pyta i nuda #tibia
  • 26
@komorniq: 67lv to nie jakoś super dużo, jak nie masz zrobione żadnych ważnych questow - a na tym lv raczej nie masz to chyba lepiej założyć nową postać.
No chyba że masz 100skili :P
Tak jak piszą mirki wyżej - musiałbyś mieć SPORO ponad 100 skills żeby było warto robić transfer, bo to jednak sporo kasy. Z tym graniem na antice to niby spoko bo mirki gildia itp ale na vunirze masz większe szanse na wolny resp :-)
@Larv: Nie każdy może nerdzic 2-3h dziennie. Ja tak dziennie to maks godzinka i w ogóle. No generalnie to bym z kimś pograł ale widzę, ze na Vunirze to raczej nikt nie gra ? @MrFen: no skilli nie mam jakiś kozaków tak szczerze... to może być moje następne pytanie jak teraz dobrze trenować skille oprócz offline na Pacc? Mam raptem okolice 80/80, wale z aksa.
@komorniq: 80/80 to skille bez skili, lepiej się tym nie chwalić w dzisiejszych czasach (^^). Ogólnie to poza offlinem nie ma żadnego sensownego sposobu na skille. Na twojej profesji przy offline leci przyjemnie szybko i wystarczy pilnować, żeby co 24h puszczać trening na 12h.

Przy takim lv i skillach możesz robić nową postać. W sumie to jak grasz maks godzinkę to trochę lipa, ja najbardziej lubię grać w th ale znalezienie
@MrFen: Mam aktualnie Pacca, nie chce jakos hardkorowo gejmować ale tak żeby mieć z kim grać w miarę regularnie no i szczerze to nigdy nie miałem wyższego lvla ¯_(ツ)_/¯ ale lubię te gierkę. A znowu od początku wszystko lvlowac to tymbardziej mi się nie chce xD
@komorniq: Ja gram od około 5 miesięcy, po przerwie 10 letniej. Do czasu powrotu na globalu mój hlv to był 17 sorc (^^). Teraz mam 150+ z dużą ilością dostępów i kilkoma ziomami w gildii, co sprawia że przeważnie mam z kim leciceć na expa.
Też zawsze myślałem "eee znowu od nowa", a teraz skiluje już eka, rpka i msa bo gra każdą klasą się od siebie różni, co przełamuje monotonność
@komorniq: Gram na antica. Zapraszamy na discorda i do gildii. Jak założysz chara to wejdź na oficjalną stronę gry, wejdź w zakładkę gildie i znajdź "mirko". W opisie jest link do discorda i możesz złożyć aplikację. Jeżeli aplikacje są wyłączone to pisz w grze: "Edek Fen" albo tutaj na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: Ostatnio nawet znalazł się obrońca lowlvli w gildii i biega za każdym,