Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, ostatnio wrocilem sobie do Tibii i trochę wkręciłem się. Czy jest ktokolwiek kto gra na Vunirze z kim moznaby pograć ? Lvl nie za wysoki bo 67EK. Kolejne pytanie to jeżeli Vunira nie ma sensu to lepiej zakładać nowego Chara na antice, żeby z Mirkami pograć czy może przenosić tego za TCki ? Samemu w mmorpg trochę pyta i nuda #tibia
  • 26
  • Odpowiedz
@komorniq Ja właśnie kończę darmowego pacca na 7 dni na Vunirze. Mam tam 176 ms, ale ja jestem raczej typem, który gra dla questow, zwiedzania, zdobywania achievmentow etc. więc jakbyś chciał tu grać i potrzebował jakiejś pomocy, albo czegokolwiek, to chętnie pomogę ;-) Mój nick: Caroru
  • Odpowiedz
  • 0
@analfabeta1993: Siema, kurde dzisiaj o 22 to trochę późno. Raczej nie dam rady. Ale jakbyś jutro był w okolicach 18-21 to chętnie coś zagram. Generalnie w tygodniu w takich porach, ale musisz dać znać wcześniej to wbije :) bo ostatnio sprawiłem sobie playstation i jakos więcej czasu jemu poświęcam xD ps: odblokuj Pw , a nie w komentarzach się będziemy zgrywać na intymne spotkania przy tibijce
  • Odpowiedz