Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy facet introwertyk lvl 30 ma jeszcze szanse na normalny #zwiazek? Nie mam dzieci byłych żon, żadnych walnietych eks (mój exp związkowy to krótka relacja 5 lat temu, 1 partnerka seksualna na liczniku, nigdy nie miałem powodzenia u kobiet), z wysoka pozycja, ostatnie lata spędzone na rozwijaniu kariery. Mieszkanie, samochód, stabilna dobrze płatna praca w IT, brak zakoli, sylwetka szczupła bez bebzona, ale tez nie jestem koksem. Wygląd ogółem myslę mocne 5/10 jak sie dobrze ubiorę zapuszczę zarost plus fryz to nawet 6/10 (ocena kilku znajomych różowych)

inb4 tak wiem był dzisiaj taki wpis różowej i to on mnie zainspirował do napisania tego wyznania, to nie jest bait! Pytam bo w zasadzie już straciłem nadzieję na cokolwiek, u młodszych nie mam szans przez braki w wyglądzie i ekhem "osobowości" z rówieśniczkami ciężka sprawa, bo normalne już od dawna zamężne/zaręczone, desperatki z pensją 2k netto szukjące bankomatu (sorry, ale bardzo dużo czasu spędziłem na rozwoju kariery i nie wyobrażam sobie związki z kobietą bez ambicji) lub korposucze bawiące się w przelotne romanse z samcami alfa, które okazują mi jedynie pogardę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zwiazki #rozowepaski #przegryw #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży

Czy facet introwertyk lvl 30 ma jeszcze szanse na normalny #zwiazek?

  • Tak 55.4% (118)
  • Nie 44.6% (95)

Oddanych głosów: 213

  • 27
pawlacz: 34 lata here - na Zachodzie gdzie jest mniejsza presja na wcześniejsze zamążpójście i kobiety wykazują więcej inicjatywy niż Polki to tak. U nas będzie ciężko - albo trafisz na fajną babką ale to jakieś 5% szans (bo normalne już dawno zajęte) albo zaakceptujesz babeczkę z wadami (lub obciążeniem w postaci np dzieci czy walniętego eks czy inną borderline)

Oczywiście szanse rosną jak z introwertyka zamienisz się w ekstrawertyka ale
desperatki z pensją 2k netto szukjące bankomatu (sorry, ale bardzo dużo czasu spędziłem na rozwoju kariery i nie wyobrażam sobie związki z kobietą bez ambicji)


@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko byłoby spoko, gdyby nie ten fragment. Jeśli patrzysz na ludzi z góry przez pryzmat tego ile zarabiają i przezywasz ich, że nie mają ambicji, jednocześnie skreślając wszystkie kandydatki, choćby były najlepszymi kobietami na świecie, tylko dlatego, że mniej zarabiają, to w sumie nie chodzi
OP: @CloudCloud: Określiłeś mnie snobem i materialistą szpanującym kasą tak naprawdę nic o mnie nie wiedząc, mirko jak zawsze w formie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Otóż po prostu nie sadze, abym był w stanie stworzyć związek z kobietą, która na przykład całe życie spędziła w pracy na jednym stanowisku, nie myśląc o poprawie swojego losu, nie rozwijając się. Nie chodzi mi czysto o samą wysokość pensji
Określiłeś mnie snobem i materialistą szpanującym kasą tak naprawdę nic o mnie nie wiedząc, mirko jak zawsze w formie


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, nie jest to prawda. Określiłem cię snobem i materialistą po przeczytaniu twoich poglądów. Więc nie kłam, że określiłem cię "nic o tobie nie wiedząc", bo sam napisałeś, że kobiety zarabiające mniej, nie są nawet warte twojego spojrzenia jako na potencjalne partnerki. Jeśli to nie jest materializm w pełnej jego krasie,
OP: @CloudCloud: Strasznie zafiksowałeś sie na tych pieniądzach tak jakby ciebie osobiście ten temat strasznie palił. jeszcze piszesz mi do mnie w stylu "jak śmiesz śmieciu śmieć" ( ͡° ʖ̯ ͡°) dalej nie rozumiesz co pisałem - nie interesują mnie leniwe buły nie robiące nic ze swoim życiem, które jedyne czego szukają to tego słynnego bankomatu, wyraźnie zaznaczyłem, że nie interesuje mnie kwota zarobków kobiety, ważne
OP: @Flutter_M_Shydale: Racja, to jeden z tych, którzy nikogo nigdy nie oceniają, na życie patrzą pięknymi wartościami. Oczywiście o ile myslisz tak jak oni, jesli nie to się wywyższają, opluwają mówiąc, że to ty jestes tym złym. Ehhh...podobnie jest w sytuacjach gdy to kobieta napisze post w moim stylu iż chciałaby faceta, który ma ambicje tak jak ona wtedy tez zawsze stado moralistów bierze się za opluwanie i nazywanie materialistką