Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i Mirki,

Czy wybaczyć swojej różowej 5 zdrad z 4 facetami (z jednym przespała się dwa razy, z dwoma po razie, a z czwartym, odbyła tylko miłość oralną (gdzie szczegóły tego są okropne)). Facetów poznała na tinderze i poleciała w tango z każdym na pierwszym spotkaniu.
Sęk w tym, że zrobiła to, bo miałem ją na prawdę w dupie przez dwa lata (nie chciałem się z nią spotykać, rozmawiać przez tel itd), a ona na prawdę mocno się starała (miała depresję przez to, że ją olewałem i brała leki psychotropowe).
I potem stało się to co napisałem. Czuję się jakbym stracił najbliższą osobę. Ona prosi o wybaczenie, mówiąc, że potrzebowała ukojenia w cierpieniu, jakie jej zadałem.
Zaręczam Wam, że nie jest to żaden fake. Piszę, bo naprawdę potrzebuje pomocy i rady, o którą proszę. Nie mam o tym z kim pogadać (nie chce jej oczerniać w oczach znajomych). Dlatego pozostał mi anonimowy wpis. Nie życzę żadnemu z Was takiego uczucia.

#depresja #milosc #logikarozowychpaskow #rozowepaski #truestory #rozowypasek #pytaniedorozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 44
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie rozumiem jednej rzeczy - olewałeś ją, nie chciałeś się spotykać i było wszystko spoko, ale jak Cię zdradziła to nagle jest utrata najbliższej osoby? Co Cię skłoniło do myślenia, że może jednak warto się zainteresować? Zraniona duma? Serio pytam, ponieważ nie rozumiem takiego toku myślenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aż mi się przypomniało jak kumpel chodził z jakąś dziewczyna z miasta 20km od naszego, chodzili ze sobą z pół roku, poznał jej rodziców, nocował u niej etc, aż w pewnym momencie po prostu przestali się do siebie odzywać :D kumpel powiedział że Ona taka dziwna była bo zawsze on musiał pierwszy pisać i chciał zobaczyć kiedy Ona się odezwie :D i się okazało że się nie odezwała więc
  • Odpowiedz
TerminowaMurzynka: Ludzie kochani, nie napisałem tego, żeby robić zarzutkę. Po cholerę mam to robić? Dziękuję mimo wszystko za kilka rzetelnych odpowiedzi
@Kayzan: zadałeś bardzo dobre pytanie. po tym jak dowidziałem się o zdradach, poczułem się jakby ktoś wylał mi kubeł zimnej wody na twarz. nie mam pojęcia dlaczego wcześniej ją tak lekceważyłem.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz