Wpis z mikrobloga

Jedną z większych wpadek towarzyskich jakie zaliczyłem, była ta, gdy przy śniadaniu w jednym B'n'B na południu #uk, gdzie spędzałem noc, toczyła się rozmowa o #brexit

Pani domu była przeciwniczką wyjścia, a ja powiedziałem, że gdyby dzisiaj przeprowadzono ponowne referendum, to wynik byłby zupełnie inny, bo połowa ludzi, którzy głosowali za wyjściem, zdarzyła już umrzeć że starości.

No zgadnijcie czyja matka głosowała w referendum i zdążyła już umrzeć xD

#bekazsiebie #truestory #mozesmiesznemozenie
  • 16
@cuoco: Worthing, nie Littlehampton

Polecam serdecznie, w czasie odpływu morze cofa się o dobre 200-300 metrów i można sobie zbierać kraby i małże. To było dla mnie wielkie zaskoczenie, bo u mnie w Suffolk mimo, że pływy sięgają kilku metrów, to morze cofa się może że 20-30.

No i oczywiście "zdążyła" - autokorekta
Maciek5000 - @cuoco: Worthing, nie Littlehampton

Polecam serdecznie, w czasie odpł...

źródło: comment_SKZSBUhDu5Oqe529mOxhgceP5kLQh6EB.jpg

Pobierz
@mirkobiniu: mieszkam w Suffolk, a pojechałem na weekend do Sussex by zobaczyć Royal Navy Museum w Portsmouth i zamek w Arundel.

Polecam zwłaszcza muzeum, zwiedzania na dwa dni. Szkoda jedynie, że HMS Victory jest w tym momencie remontowany i ma zdemontowane ożaglowanie i maszty.
Pani domu była przeciwniczką wyjścia, a ja powiedziałem, że gdyby dzisiaj przeprowadzono ponowne referendum, to wynik byłby zupełnie inny, bo połowa ludzi, którzy głosowali za wyjściem, zdarzyła już umrzeć że starości.

No zgadnijcie czyja matka głosowała w referendum i zdążyła już umrzeć xD


@Maciek5000: no niby w sumie #!$%@? wyszło ale z drugiej strony mi yb nawet przez myśl nie przeszło żeby się obrazić jak ktoś mówi że zwolennicy pisu wymierają,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maciek5000: nie rozumiem takiego toku rozumowania. Gdyby każde głosowanie przeprowadzać po upływie kilku lat, to często wyniki byłyby inne. To albo bierzemy pod uwagę wyniki tu i teraz, albo nie bierzemy żadnych. To za którą opcją się opowiadasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maciek5000: tego nie kwestionuję. Kwestionuję czynienie w ogóle takich komentarzy, bo choć Ty sam możesz tak nie uważać, to ludzie niestety mają skłonność do bezrefleksyjnego powtarzania takich rzeczy z przyświecającą ideą "to rozpiszmy referendum jeszcze raz. Bo się demografia zmieniła".

Zastanawia mnie też teza, że w przeciągu ostatnich trzech lat w UK padło 15 milionów ludzi( ͡ ͜ʖ ͡)