Wpis z mikrobloga

@bergero00: przecież to Choppery bardziej #!$%@?ą bo wydają ten idiotyczny dzwięk który słychać na 5 km w dodatku się wleką więc jak taki przejeżdza koło twojego domu to słyszysz go 3 minuty a ścigacz tylko "wziuummmmmm" i go nie ma xd wole tych po prawo
  • Odpowiedz
@bergero00: szkoda ze w PL te dostojne choppery to zwykle szadowki albo virago tak do 750 xD ujezdzane przez tatusiów po 45 z piwnym brzuchem... nie budzą ani szacunku ani postrachu tylko współczucie z powodu kryzysu wieku średniego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: Choppery jeżdżą po autostradach typie bo tatusiowie z piwnym brzuchem leczą tam depresję a chińskie bzykacze popinają pomiędzy blokami, najlepiej pod jakimś kebabem i jeszcze stójka na jedno koło żeby jakaś #plodnajulka pod nocnym 24h lub kebsem dostała kisielu a kończy się na obudzeniu jakiegoś dziecka, szczekaniu jamnika, #!$%@? wszystkich dookoła i rozwaleniu się na drzewie xD
  • Odpowiedz
@bergero00: ahhh najlepiej, jak idziesz sobie przez miasto i już słyszysz że "chopper" się zbliża. Jak przejeżdża obok to masz wrażenie że #!$%@? ci bębenki w uszach, trzeba przerwać na chwilę wszystkie rozmowy w promieniu kilometra bo jedzie ON, król szos, born to be wild #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
@bergero00 jak mnie #!$%@? ci podludzie. Śpisz sobie spokojnie i jedzie taki #!$%@? i piłuje grom wie po co ten plastik o 2 w nocy. Gardze i tymi motorami, jak i ich kierowcami ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@onionomous: ahhh najlepiej, jak idziesz sobie przez miasto i już słyszysz że "ścigacz" się zbliża. Jak przejeżdża obok to masz wrażenie że #!$%@? się na słupie i trzeba przerwać wszystkie rozmowy w promieniu kilometra bo jedzie ON, potencjalny dawca, żyj szybko, umieraj młodo #!$%@? jego mać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@bergero00: mimo mojego młodego wieku, należę do tej grupy po lewej stronie. Wydech, owszem - mam głośny, ale taki aby zwrócić na siebie uwagę jak i również nie zakłócać rozmowy osób stojących obok.

A na szlifierkach w Polsce 80 procent to dawcy i debile którzy nie potrafią uszanować ludzi ich otaczających. Bo on kupił se bandita i musi w miasteczku z domkami letniskowymi przy jeziorze jarać gume i #!$%@?ć w
  • Odpowiedz