Wpis z mikrobloga

@Patermantis: Podziemniak z afryki :D jad nie jest szczególnie groźny dla dorosłej osoby. Aczkolwiek to urasta do dosyć dużych rozmiarów, gorzej że trzeba poczekać na jej dorosłość jakieś 6-8 lat :D
  • Odpowiedz
@Patermantis: tanio, tylko licz się z tym że to baaaardzo długo rośnie :), bardzo. Dłużej(no dobra może nie dłużej ale tempo podobne) niż Grammostola Rosea. Tej samicy urośnięcie do takich rozmiarów ok 3cm dc zajęło ponad 2 lata. Bardzo mało wymagające pająki, jeżeli chodzi o warunki. Jak go kupujesz to po prostu jakbyś kupił sobie pojemnik z ziemią i go hodował :D
  • Odpowiedz
@picasssss1 dopiero zacząłem, obecnie mam boehmei L4 chyba, I P. sazimai. Myślałem kupić jakiegoś podrostka parachybany (która mi padła) ale ostatnio najczęściej mi się rzuca irminia (mam nadzieję, że tak się to pisze). Podejrzewam, że na jednym się nie skończy xD
  • Odpowiedz
@Patermantis: no cóż to wciąga ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak chcesz coś ciekawego to polecam chromatopelma cyanopubescens, plecie sieć jak p------a, dosyć żarłoczna i wygląda bardzo ładnie :) swoją drogą miałem dorosłą samicę geniculaty, bałem się czasami ją karmić xD
  • Odpowiedz