Wpis z mikrobloga

@Shewie: Gra nie warta świeczki IMO. Lepiej doinwestowac różnicę w inne komponenty. Co kto lubi, dla moich potrzeb wolałbym się skupić na gpu niż water cooling dla CPU.
Tym bardziej, że to ma 'tylko' 6 jajek.
  • Odpowiedz
@Shewie: AMD dla ubogich... Myślałem że wartość produktu określa jego jakość a nie sama marka, jak Ty myślisz inaczej to powodzenia twojemu budżetowi i zadowoleniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Shewie: 5.3 masz stabilne? Loterię musiałeś wygrać bo to jakieś top 5% o ile dobrze pamiętam. Ile za miedziany IHS? Nie lepiej Delid Die guarda z Ali za $20 i pominąć IHS kompletnie? Jakiego masz open loopa, ile radków i jak grube?
  • Odpowiedz
@Gandzior: Jeżeli ktoś kto ma najwiekszą audiencje na świecie w branży tech-pc adresuje tego typu słowa to raczej wie co ma na myśli i zdaje sobie z konsekwencji tego typu słów i ma podstawy by tak uważać :) Więc dlaczego miałbym nie wierzyć najwiekszemu tech-pc influencerowi na świecie?

@PadmaN: tak, ale w gorące dni nie machnę stress testu OCCT godzinnego bo sie zawiesi, ale bootuje i benchmarka na
  • Odpowiedz
@Shewie: i co z tego jak ten amd który nawet nie osiąga 4.6 ghz w większości zastosowań jest szybszy i tańszy od tego twojego intela 5.3 ghz? amd ma obecnie lepsze IPC niż intel
  • Odpowiedz
poczciwy 8700k 5.3Ghz


@Shewie: hue hue, ja sprzedałem wszystkie swoje coffee Lake @5.3 póki jeszcze były coś warte ;-) Został mi tylko jeden odpad 4 rdzeniowy który ledwo robi 4.8GHz :-/
  • Odpowiedz