Wpis z mikrobloga

@Sylwestrowiczka12:
nie wiem kto daje #!$%@? o wygląd bo kogo to tam to obchodzi, np. na takiej rozmowie o pracę masz się ubrać schludnie i mieć wymaganą wiedzę, się śmiejecie np z takich kuców informatyków czy ulańców tirowców, a większość z nich jakoś źle w życiu nie ma, bo mają wywalone na wygląd i robią swoje

jak nie możesz z tym nic zrobić albo nie próbujesz to nie wiem czemu się
@Sylwestrowiczka12 Rozumiem cię, że chcesz się wyżalić bo źle się czujesz w swoim ciele i nie możesz patrzeć w lustro. Chcesz być kochana, czujesz że wiele rzeczy cię omija, że jesteś bezwartościowa. Masz poczucie bezsilności. Jesteś kobietą i chcesz czuć się kobieco i pięknie, być traktowaną normalnie.
@Sylwestrowiczka12: każda potwora znajdzie swego amatora. Jak patrzę jakie laski u mnie w pracy znajdują kolesi to się za głowę łapie. ale to chyba zależy od miejscowości. W małych społecznościach jest mały wybór.
@Sylwestrowiczka12: chcesz mi powiedzieć że masz 28 lat, cierpisz od paru lat z powodu swojego wyglądu, ale nie zdążyłaś przez te wszystkie lata poskładać marnych 10k żeby coś w swojej twarzy zmienić?? Bitch please! Ja jestem ładna, a i tak już zdążyłam zrobić sobie parę poprawek w różnych częściach ciała za łączną kwotę 10k, a jestem trochę młodsza od Ciebie